Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élőben kedves, interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben kedves, interneten viszont nem válaszol?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, bár elég cikis kérdés, holott jócskán benne vagyok a korban: adott egy férfi, aki, ha személyesen együtt vagyunk, akkor kedves, aranyos, udvarol. Viszont ha néha ráírok Messengeren, mikor nem találkozunk, akkor vagy elolvassa és nem válaszol semmit, vagy csak egy szót nagy nehezen. Ez miért van vajon? Nekem olyan furcsa. Még nem mertem erre rákérdezni nála.
2019. júl. 16. 16:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan hány évesek vagytok, mert fontos.
2019. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem egyedülálló vagy utál írogatni.De a másodikat kizárom,ha találkozás előtt aktívkodott neten is.
2019. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Lehet nem annyira tudja kezelni esetleg?
2019. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
No problem. Ilyen típus, nem szeret írogatni. Én is ismerek ilyet.
2019. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

40 felett vagyunk. Nem volt aktív előtte sem neten. De igazából az zavar, amikor megnézi és nem válaszol. Lehet rákérdezek nála. Idáig is érdekelte, hogy én mit hogyan gondolok, ha megmondom neki, hogy nekem az fontos, hogy néha váltsunk pár szót írásban is, amikor épp nem látom egy hétig, akkor biztos megérti.

Vagy inkább én fogjam inkább magam vissza?

2019. júl. 16. 16:39
 6/24 anonim ***** válasza:
18%
Vagy csak nincs kedve veled beszélgetni, és élőben meg nem akar megbántani ezért kedves veled.
2019. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert akkor vagy csak érdekes, ha ő unatkozik. Gondolom, akkor történik is valami. Azt meg nem akarja, hogy máskor is rajta lógj, mert ez ennyi.
2019. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy írtad, benne vagytok már a kódban. Ti lecsúsztátok az internet világát. 40 fölött még simán probléma, nem értik sokan, hogyan működik, hogy kéne az egészet kezelni. Egyfelől simán lehet ez. Másfelől pedig, ha ez van, akkor meglehet próbálni vele beszélni erről, de ha nem érdekli, akkor úgy sem lesz változás. Az emberek nem szeretnek változni, és főképp nem 40 fölött.
2019. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

Amugy nem erdekled.

Amikor ott vagy elvan veled de nem hianyzol a többiböl. A mindennapokbol.

Ennyiböl csak ez jön le.

2019. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9# nem is tudom, hogy az internet és messenger előtt voltak e valaha emberek között valódi érzelmek, ha azamérvad, hogy ír e vagy sem? 😅
2019. júl. 16. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!