Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak azt mondják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak azt mondják a kollégái, megváltozott, mióta barátnője van kedvesebb, vidámabb. Előtte olyan robotszerű volt állítólag. Tényleg van ilyen, hogy valaki átalakul ha szerelmes?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Az én barátom is hasonló volt. Előttem csendben végezte a dolgát, alig beszélt. Most mióta velem van állandóan mosolyog, dumál és énekel. Az első naptól kezdve mindenki tudta, hogy nő van a dologban. Szóval igen
2019. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Fellangol aztan ejti a nöt aztan megint fellangol masra. Ezt a munkatarsak is eszreveszik.

2 hobapos kapcsolatomban a srac telekürtölte a vilagot mennyire szerelmes belem, masik 2 honap mulva meg mar masikat istenitett

2019. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is hallottam ilyenekről. Személyes tapasztalatom nincs a környezetemből, vagy hasonlóak.
2019. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván. Nekem fura is, ha valaki nem ilyen.
2019. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon észrevettem a kollégámnál, elkezdett úgy menni mintha a föld fölött lebegne, olyan könnyedén mozgott, és mindig olyan fejet vágott hogy nekem is jó kedvem lett tőle, aztán bejött elé a csaj akivel összejött :)

A párom is úgy ment eleinte, most már gondterheltebb mert mindig van valami kavarás amit nehéz elintéznünk, munka pénz stb ránkszakadt a realitás.

2019. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 4-es válaszoló írja, nekem is fura ha valaki nem ilyen. Szokták is mondani,hogy a föld felett jár a boldogságtól...


Ez így van a nőknél és a pasiknál is. Az első időszakban főleg.

2019. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Furán hangzik, lehet, de nekem pl. az egészségemre is pozitív hatással van ha szerelmes vagyok.


Nagyon allergiás vagyok, de volt olyan nyár amikor úsztam a boldogságtól és nyoma nem volt az allergiámnak :)

2019. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki megváltozik, ha szerelmes, aztán jönnek a szürke hétköznapok idővel.
2019. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
A frjem is ilyen volt. Amikor összejöttünk, azon is kiakadt, ha valaki megkérdezte, hol dolgozik, mert kinek mi köze hozzá. Most meg vidáman mutogatja a gyerekeket a kollégáinak. 😄 14 éve összejöttem egy kedves, de gátlásos, zárkózott emberrel, most pedig a legnyitottabb és humorosabb férfi, akit ismerek.
2019. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!