Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés
Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy két lánynál is van esélyem, csak hogy nekem mindkettő baromira bejön. Az egyik lánynak hosszú, természetes barna haja van, amiért megőrülök és nagyon jó a személyisége. Intelligens, jó a humorérzéke, mindig figyel és látszik rajta, hogy érdekli a véleményem, illetve neki is mindenről van saját véleménye. Emellett úgy vettem észre, hogy mindenkivel kedves, aranyos és hatalmas empátiával rendelkezik. Ha vele vagyok 5 óra is félórának tünik annyira jó társaság. Viszont szeptembertől Miskolcon fog tanulni, és csak hétvégente fog haza járni (Debrecenbe). A távkapcsolat nagyon nem nekem való. A másik lánynak rövid, festett haja van, viszont gyönyörű az arca és bomba teste van. Ő kicsit kimértebb, mint a másik lány, de nagyon kedves egyébként. Nem olyan humoros, de érti és értékeli az én poénjaimat, okos és nagyon jó beszélgetőpartner. Kifejezetten tetszik benne, hogy talpraesett és nagyon önálló, pedig még csak 21 éves. Vele talán jobban eltudok képzelni egy komoly kapcsolatot, mert a másik lány úgy érzem nem elég komoly még hozzá, viszont az ő személyisége meg abszolút ideál számomra, csak ugye vele távkapcsolat lenne ősztől. Ti milyik lánnyal próbálnátok meg a helyemben?
2019. júl. 17. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez olyan, mint amikor a csövestől megkérdezed, hogy Lamborghinit vagy Ferrarit venne szívesebben.
2019. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Legyél mindkettővel. Ha az egyik távkapcs, nem fogsz lebukni a másik előtt, ha jól csinálod. Később eldöntöd, melyiket dobod.
2019. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se, amíg ezen gondolkoznom kell, és amíg a hajuk az elsődleges infó róluk.
2019. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Legyen a bombatestű, engem jobban érdekelne + helyben is van :P
2019. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak azért választanád a második lányt, mert neked nem való a távkapcsolat, inkább hagyd mindkettőt.


Bár úgysem fogod, akkor legyen a második. :D Itt mindenki debreceni?

2019. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 Leírtam nagyjából milyen a személyiségük, de igen nálam az is számít mennyire tetszik a haja, arca, alakra, stb. Nincs sokszor esélyem ilyen lányoknál szóval eszembe sincs hagyni őket, de nem is akarok két szék közül a földre esni.
2019. júl. 17. 14:42
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Egy debreceni beltenyészet ez a gyakori komolyan mondom :D
2019. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6

Így semmi értelme egy kapcsolatnak.

2019. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt, de nehogy már a mi véleményünk alapjá dönts! :D
2019. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Az egyik lány felé nagyobb az érdeklődésem, szerintem vele próbálom meg, de kiváncsi voltam külsős személyek véleményére is, hátha ír itt valaki valami okosságot, ami megkönnyíti a döntést.
2019. júl. 17. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!