Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magabiztos vagy félénk lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magabiztos vagy félénk lányt választanatok inkább?

Figyelt kérdés
Aki majdnem hogy olyan mint egy fiú vagy inkább az olyat választanatok akit védeni kell meg félteni?
2017. febr. 20. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettő közöttit, aki normális, kedves, tud cukika, és tud határozott is lenni.
2017. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább az arany középutat.

De ha már a két szélsőség közül kell választani, akkor inkább a félénk.

Ez a tulajdonság könnyebben elviselhető nőben illetve egy férfi, egy megfelelő társ jól ki tudja egészíteni. Amikor abban kell harcolni egy nővel hogy ki a férfiasabb, az nem jó!

2017. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Magabiztossal az a baj, hogy a férfi dominanciáját, vezériségét ledominálja.


Félénk lányok, meg elég kemény falat tudnak felemelni maguk körül.


Tehát a kettő közötti.

2017. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A magabiztos nem egyenlő a dominánssal. Én magabiztos lány vagyok, de szeretem, ha a pasi dominál(persze a saját akaratomat, terveimet érvényesítem, csakis olyan kompromisszumokat kötök, amik nem befolyásolják negatívan a fő céljaimat az életben). Hétköznapi helyzetekben legyen domináns a pasi, de ettől még egyenrangú félként kezeljük egymást. Nehéz ezt jobban megfogalmazni, de szerintem ez az arany középút, mikor egy lány ki tud állni magáért, tudja, mit akar, de közben nem akaratos és harsány, hanem visszahúzódóbb :)
2017. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Be kéne határolni a szavak pontos jelentését, hogy mit értesz magabiztoson, és mit félénken.


1.

Értsük úgy, hogy a magabiztos az, akinek önbizalma van. Akkor ő kell inkább: nem kell bizonygatnom, ha tetszésemet fejezem ki iránta, mert tudja magáról, legfeljebb jól esik hallani. Ez egy dolog. De pl. magabiztos egy, az egzisztenciánk építgetése során felmerülő dolog hivatali ügyintézéséhez is, és nem szakad minden ilyen a nyakamba.


A félénknek meg részben én építem ki az önbizalmát, ha tudok valamit, ekkor viszont: vagy megmaradok "mentoraként", és akkor marad az alá/fölérendelt viszony az egyenlő helyett (aki amiben jobb, abban a másiktól számíthat az elismerésre, egyben húzóerő is), vagy teljes a siker, de ekkor nem kell meglepődnöm, hogyha kiderül, magabiztosan már nem vagyok elég a számára. Egyszerűsített példaként képzeljünk el egy kissé túltelt hölgyet, aki lefogy, sőt, kifejezetten kisportolt alkatba megy át, emiatt az addig őt észre nem vevők, neki bezárt ajtók megnyílnak. Ebben nincs mit elítélni, ha kilépünk az egónkból kicsit, illetve a saját szempontból részletkérdés, ahogy az is, hogy a mi ajtónk csukása után jó vonatra szállt-e.

2017. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben azt mondtam volna, hogy egyértelműen a félénk, én is visszahúzódóbb vagyok, jól meglettünk volna. De megismertem néhány kifejezetten magabiztos lányt (barátként), és számomra meglepő módon ők is tudnak csendes, halkszavú lánnyá változni annak ellenére, hogy a hétköznapi dolgaikban határozott nők. Bármelyik lehet ezek után.
2017. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!