Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor csak haverkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor csak haverkodni akar, vagy mi?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj, nevezzük B-nek. Rengeteget beszélgetünk, jól, néha túl jól elvagyunk. Semmi olyan nincs köztünk. Nekem bejön a lány, de nem vagyok belé szerelmes. Többször leszögezte, hogy csak haverok vagyunk. Nem nyomultam rá, jól elvagyok vele.


Múltkor, amikor egyutt mentünk az utcán, leszolított vmi csöves, pénzt kért, utána megjegyezte, hogy fain a barátnő. Erre B. kikérte magának, hogy ő nem a barátnőm.


Viszont egy másik lány, aki szintén tetszik, nevezzük N-nek, és hébe hóba B. ismeri is; kikértem B. véleményét, hiszen jóban vagyunk, talán ilyen téren is számíthatok rá.


Na, azóta B. nem beszél velem, megsértődött.


Ez most mi? Nem tudom hova tenni.


F


2019. júl. 17. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
b egy hülye liba
2019. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vállal fel, de azért a hiúságát legyezgeti, hogy körül ugrálid.

Azzal tudod kinyitni a szemét ha lefekszel a másik csajjal. De akkor még már nem fog számítani. Ne ragadja el mellette. Akkor fog csak értékelni ha már elveszített.

2019. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos N-nek nem jövök be, és ezt B. is tudja, így sem áll velem szóba.
2019. júl. 17. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!