Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, ha a párotok felesleges dolgokat venne és minden felesleges dolgot meg akarna tartani?

Figyelt kérdés
A párom nagyon rendes hozzám, de van ez a furcsa szokása, ami kicsit idegesítő. Nagyon sok felesleges dolgot vesz, van amiről azt se tudja micsoda. Legutóbb vett egy könyvet, ami franciául van, pedig nem tud franciául és nem is akar megtanulni, a könyvben képek sincsenek. És nagyon sok ilyen dolgot vásárol. Ami a sajátja, azt pedig mind elrakja és nem hajlandó megválni tőle. Rengeteg kacatja van és feleslegesek. Máig nagyon nagy fájdalma, hogy az anyja kidobta az általános iskolás tankönyveit, pedig erre sincs szüksége senkinek. Az ő dolga és gondolom mindenkinek vannak hülyeségei, de nekem kezd egyre zavaróbb lenni, hogy mindent elrak és felesleges dolgokat gyűjt.
2019. júl. 17. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy betegség, és csak pszichológus tud rajta segíteni.
2019. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Tapasztalatból mondom, menekülj!
2019. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem zavar, a párom is a "jó lesz az még valamire" tábort erősíti. De azért a mérték nem mindegy.

Mindenkinek vannak olyan dolgai amik amúgy felesleges baromságok mások szerint de neki mégis értéket képviselnek. Inkább azt kell nézni, hogy számára mennyire értelmesek ezek. Tehát például párom vesz egy csomó tech kütyüt aminek én semmi értelmét nem látom, de tudom, hogy neki viszont sokat jelentenek. Én is veszek egy csomó vackot aminek szerinte nincs értelme de elfogadja, mert nekem viszont fontosak. Amíg boldoggá teszik ezek a dolgok és nem szórja el az összes pénzét ilyenekre addig nem érdekel. Néha kerülgetni kell néhány dolgot a lakásban de ennyi, tolerálható kategória.

De azért amihez évek óta hozzá se lett nyúlva azt mi kidobjuk vagy rászorulóknak adjuk. Hogyha tényleg teljesen felesleges szirszarokat venne és megválni sem lenne hajlandó tőlük egyáltalán az élhetetlen helyzet lenne. A te párod már nagyon extrém eset, szerintem sem ártana neki egy jó szakember.

2019. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem párom hanem családtagom volr ilyen

Addig küldd orvoshoz amíg leeht és nem fordult at durvaba a dolog.

Nagybátyám halála után több konténer lomot kellett elhitetni amiket a másfél szobás házába meg sufniba itt ott gyűjtögetett

De ilyesmit e gondolj macko sajtos dobozok...joghurtos poharak ....ezer éves szorolapok readers digest újságok .....törött műanyag virágtartók


Ha ilyesmi a párod menj vele orvoshoz fekezd meg valahogy :(

2019. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

SOHA nem költöznék össze ilyen emberrel, de úgy egyáltalán nem szívesen tölteném az időmet nála.

Nagypapám is ilyen, bő egy hónap volt, mire kipakoltuk a házát, volt ott minden a szrtól a repülőig, én nem bírnék így élni.

2019. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak a szülei ilyenek, ezt látta otthon. Az ő lakásukba konkrétan nem engednek be, mert szégyellik, de azért csinálják. A párom azt mondja, hogy ne akarjam tudni, olyan, mint ezekben a tévéműsorokban az extrém esetek, katasztrófa.

A párom hálás, hogyha néha szembesítem vele, megkérem, hogy szelektáljon, dobjon ki ezt-azt. Néha elfeledkezik magáról, de nem akar olyan lenni, mint a szülei, tesz is érte, és elég jól is működik ez így. Nálatok nincs ilyesmi a háttérben? Ha megkérdezed, ez vagy az mire kell, mit mond?

2019. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!