Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szakítottál hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítottál hosszú kapcsolatban, ha együtt is éltetek, és amúgy jóban voltatok egymással? Időzítés?

Figyelt kérdés

Több éves (5+) kapcsolat... Már jó ideje nincs teljesen rendben minden, és hiába próbáltuk többször is megjavítani, nem ment. Nekem 1. kapcsolat, és ha idáig eljutok, akkor az nem hirtelen döntés. Most úgy látom már, itt lesz a vége.. Ő mindig ragaszkodik, és nekem is fájni fog, hiszen nálam is van kötődés, szeretet, fáj is, de úgy látom, muszáj erősnek lennünk, hogy esélyt adjunk magunknak valami jobbra. Egy jó ideje nem úgy működik, ahogy kellene. Együtt élünk, albérletben ráadásul.


Hogyan érdemes időzíteni?

Ha a munka miatt jövő hete így is stresszes lesz, várjak gondolom addig, ugye? Nem akarom, hogy a stresszes hete mellé még agyban is szétessen miattam..

Persze sokáig nem akarom húzni, mert sosem lesznek megfelelőek a körülmények..

A közös nyaralást pl lemondjuk ezzel így is úgy is, de kifizetem neki inkább.



2019. júl. 17. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi több éves kapcsolatot maj elsejei ettermi ebeddel zartunk le.


Annyit veszekedtünk mar elötte hogy pont ezen agyaltam hogy illene lezarni mert amugy egymas eletének reszesei vagy része voltunk pont egy ilyesmire tippeltem.


Az ebed spontan jött amugy. Es pont atfutott rajtam a gondolat hogy ide a baratommal megyek be de már egyedülallokent jövök ki.


Fel sem hoztam a temat amugy hanem ebed közben is összevesztünk full kemenyen es halkan, tekintettel a környezetre mire bevagta hogy elege volt vege en pedig szalutaltam rà egyet hirtelen reflexböl hogy menjen is a francba.


Szoval a gondolat teremtö hatàsu tenyleg?


Mindenesetre mi igy zartuk le

2019. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*elötte is azon agyaltam hogyan illene lezarni es pont ilyesmi mint ettermi amugy vacsora villant be de spontan ebednel zartuk le
2019. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Fireearth válasza:
Ez egy szar világ
2019. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Te úgy látom, inkább meggyőzni akarod.

Pedig a szakítás az ilyen magányos dolog. Eldöntöd, megteszed. Értem, hogy közös albérlet, stb. de az összeismerkedéstől ellentétesen ez csupán egy ember döntése is lehet.


Ha meghoztad a döntést, akkor azt határozottan mond el neki, kvázi ellentmondást nem tűrően és megpróbálnék a helyedben a lehető leghamarabb lepattanni onnan, akár rokonhoz, baráthoz addig, amíg nincs új fedél a fejed felett.

2019. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Fú, köszi a válaszokat, és a tapasztalatokat, érdekes volt olvasni őket!


# 14 - Igen, igazad van, jól megfogalmaztad.. :/ Nem akarom, hogy szenvedjen miattam, jobb volna a közös megegyezés tudatával lezárni.. Pedig egy fontos dolog nem működik a kapcsolatunkban, és már régóta csak éldegélünk így benne, nem lett jobb. És én már tudom, hogy nem is lesz.

2019. júl. 25. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!