Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom csak a kinézetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csak a kinézetem miatt szeret? Ez a "teszt" működhet? (Lent)

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk együtt, en alapból nem tartom magam ãtlagon felüli kinézetűnek, de sminkkel es szép ruhákkal elmegyek.

Modellként dolgozom, ezt is csak azert írom le, mert a barátom gyakran mondja, hogy te modell vagy es igy szep vagy ugy szep vagy. A lényeg, hogy sohasem azzal indokolja a szerelmet, hogy mennyire kedves vagy vicces lennék, vagy szépek a szemeim vagy a mosolyom vagy akármi, hanem azt, hogy en modell vagyok es szep vagyok,

Az utóbbi időben egyre többször ugy erzem, hogy o azert van velem mert menozhet a haverjainak, de nekem erre nincs szükségem.

Többször megmondta, hogy milyen ruhát vegyek fel ha találkozunk, hogy legyen a hajam es a többi. Es szerintem ez furcsa.

Nemsokara találkozunk (távkapcsolat) , es elhatároztam, hogy smink nélkül, hatra fogott hajjal, sportos, semmit sem mutató, lehető legegyszerűbb ruhakkal fogok megjelenni.

Kiváncsi lennék a reakciójára, szerintetek ez jo ötlet?


2017. szept. 5. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Jó ötlet! Szerintem nagyon vicces vagy. :-)
2017. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Amennyiben nem vagy igénytelen, addig mehet.


Viszont szomorú, hogy ennyire nem érzed, hogy magadért szeretne. Egyébként a szerelmet nem is kellene indokolni, ha szerelmes vagy,akkor a másiknak az egész lénye tetszik.


Modellként hogy hogy csak elmész sminkkel és szép ruhákkal? Biztosan szép vagy pedig!


21/L

2017. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de a modell lányokkal a legtöbb ember csak a kinézetük miatt van..trófeának tekintik őket, akikkel lehet villogni.. persze vannak kivételek, de mivel a legtöbb modell lány alapből a "macsó" nagymenőket keresi (pontosabban általában csak ők merik leszólítani a modelleket)..
2017. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.

3. Válaszoló, egyetértek sajnos, éppen ezért kerülöm az ilyen "Macsokat", a barátom egyáltalán nem az a fajta, sőt. De amióta elkezdtünk járni, mintha megnőtt volna az önbizalma ilyen terén, es egyre inkább kezd " macsosan" viselkedni. Ezen kívül elkezdett fotózni, es hetente többször fotóz lányokat. Es ez is zavar. Mert nem ebbe a férfiba szerettem bele.

2017. szept. 5. 20:17
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Feltenném a kérdést,mert érdekel: hogy ismerkedik meg egy nem macsó srác egy modellal? :) egyébként pedig hány olyan sztorit láztam ahol a menő tökéletes csaj összejön a suli benájával, aki a hirtelenjött népszerűségtől meghülyül és teljesen kifordul önmagából.. a kérdésedre válaszolva pedig, szerintem jó ötlet, így kiderül hogy csak trófeának kellesz, vagy sem..
2017. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
8%

Ha egy no tesztelne, mehet a fenebe, kerdezze meg nyiltan.. csak az idiotak taktikaznak.

S ha mindig csinosan talalkoztatok akkor,( s foleg tavkapcsolatban,) akkor azt maximalis tiszteletlensegnek tartotanam, hogy ha vegre talakozunk, akkor nem szentel figyelmet az alapokra. Neked hogy esne, ha munkasruhaban egy hete nem furodve jelenne meg??

2017. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Ovoda 2.0,dedos vagy?

Te mit szolnal ha koszosan,mackoban budosen taliznek veled?

En nalam ez szakitook is lenne mert a noies noket szeretem,en is mindig csinadrattaban vagyok,akkor a masik tiszteljen mar meg ennyivel foleg hogy tudja nekem fontos a kulso nagyon.


Ne taktikazz,igen a kulsod fontos neki,gondolom o se szoros,dagadt,apolatlan hanem onmagara igenyes pasi,akkor tiszteld meg ezekkel a dolgokkal te is.

2017. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy szoval sem mondtam, hogy koszosan vagy budosen talalkoznek vele, csak nem ugy jelennek meg ahogy általában szokott látni.
2017. szept. 5. 20:54
 9/13 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszoló kérdésére válaszolva: egy repülőtéren ismerkedtünk meg, mindkettőnk gépe kesett
2017. szept. 5. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Oke,csak egy hasonlatot irtam.

En tuti csalodnek benned,sot ki is abrandulnek szerintem.

Ha a srac egy nagyon igenyes,kisportolt ember,aki nagyon ad magara akkor tuti csalodni fog benned.

Miert baj ha a kulsod nagyon fontos neki?


Gondolom neked is bejon a srac tehat vonzodsz hozza.

Mit szolnal ha mackoban,nem apolt szakallal talizna veled?

2017. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!