Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen embertől mit várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen embertől mit várjak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ő sok mindent elvár tőlem, de ő semmit nem tesz. Elmondása szerint igen, de ez nem így van.

Ha nem az van amit ő akar akkor elköszön, hogy nekünk nincs jövőnk ha én nem vagyok hajlandó ezt meg ezt megtenni. Próbál érzelmileg zsarolni.

Az ilyen ember változhat?

Kedvelem, szeretem őt, de ezzel a viselkedésével csak az ellenkezőjét éri el.

Meddig érdemes küzdeni, hogy talán javul majd valamit ez a helyzet?

Aki volthasonló cipőben mit tett?



2019. júl. 20. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Soha nem fog változni. A jellemünk állandó, megmarad ugyanolyannak életünk végéig. Figyeld hogy milyen a viselkedése, akar e irányítani, megmondja e hogy mit csinálj. Ha uralkodik feletted akkor még az elején szállj ki ebből, mert csak bajod lehet belőle.
2019. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Erzelmi zsarolas? Azonnal lelepnek. Hat nem igaz hogy aki szeret, az szandekosan kell bantson, nem hiszem el, hogy szeret.
2019. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Voltam ilyen kapcsolatban, teljesen kiidegelt egy idő utan.
2019. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ miről van szó. Ha olyan piti ügyekben van ez, hogy a légyszi dobj már nekem össze egy szendvicset, ott lehet zsarolás. Ha a kérése ellenére elmész a "csak barátoddal" hosszúhétvégézni vagy rendszert csináltál a fejfájásból, akkor nincs zsarolás, ultimátumot kaptál.

32/f

2019. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4/4 mindig én csinálok vacsit pl, munkába menet megcsinálom neki a szendvicsét stb ezzel nincs probléma, szívesen teszem.

Szexuálisan vannak számomra beteges kérései, amit normális ember nem kér, max csak felnőtt filmekben lát. És ha ott nem teszek meg valamit akkor fel is út le is út.

Normális együtt léttel nincs probléma, kezdeményezek elég sűrűn és ő is csak azok a számomra beteges kérések nem férnek bele....

2019. júl. 20. 09:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet mondani kéne neki hogy irányítás mániás mert ha nem tudja miket művel veled sose fogja fel és változik meg. Minden betegségből ki lehet gyógyulni ha nagyon akarja az ember. Ha szeret akkor megteszi ezt érted.
2019. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

"Kedvelem, szeretem őt, de ezzel a viselkedésével csak az ellenkezőjét éri el."

" mindig én csinálok vacsit pl, munkába menet megcsinálom neki a szendvicsét stb ezzel nincs probléma, szívesen teszem."


Aham... Kérlek, mesélj még, hogy mennyire éri el az ellenkezőjét... :D

2019. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben megpróbáltam megfelelni és mindent megtenni. Besokalltam sokszor.

Azt tudom tanácsolni, hogy ne változz meg a kedvéért. Tedd meg, amit még szívesen teszel, ami még neked belefér. Ami már sok

neked azt ne vállald. Ha elköszön, hagyd menni. Ő is engedni fog, ha fontos neki a kapcsolat. Lehet hogy idő kell, és összecsiszolódtok. Vagy szétmentek.

2019. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!