Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám teljesen elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám teljesen elfelejteni, kiábranditani magam olyanból, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Új munkahelyem lett, aki betanított srác, nagyon bejött nekem. Az az arc... Magas is volt nagyon, szóval tetszett. Rögtön kiszúrtam a pulóverén a mintát, vagyis az emblémát, ami egy játéké, mondtam én is bírom, csak jeleztem hogy felismertem. Nagyon jófej volt végig, szimpatikus kisugárzású, tetszett nekem. Utána mindig vártam melóban hogy talizzunk meg ilyenek, mert feldobta a napom ha látom. De csak 2 hét telt el, megláttam a buszmegállóban, amelyikbe beérkezek ha megyek dolgozni. Ott volt egy csajjal, nagyon megörültem neki. De nem úgy voltak együtt, nem értek egymáshoz meg semmi, lehetett egy kolléga csak. A srác hátal volt nem vett észre, de a csaj igen. Megbökte a srácot, aki felém fordult, köszönt. Gondoltam odamegyek hozzá, de tömeg volt, nem fértem oda. Utána meg láttam is, hogy a csaj odahajolt, megcsókolta... Hát, akkor esett le, van barátnője, méghozzá tőlem egy fejjel magasabb... Mint mondtam magas srác, gondolom bukik a colos lányokra, a colos lányok meg rá, mivel helyes, kedves... Ebben a képletben nekem nincs helyem. Azóta már nem várom, hogy lássam munkában, de ritkán ha mégis látom... Még mindig nagyon tetszik. És mivel nem tett ellenem semmit, meg mert még egy rossz tulajdonságát sem csillogtatta meg, nem tudok belőle kiábrándulni, és ez olyan idegesítő. Azt szeretném, hogy ha látom, pont olyan sokadik arc legyen, mint a többiek. Ne dobbanjon meg a szívem, ne igazítsam meg a ruhám és ne húzzam ki magam.
2019. júl. 20. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Lesz majd másik magas srác, nyugi.
2019. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16%

Fura dolog ez amúgy... mármint ez a magasság-dolog. Érdekesnek tartom, hogy sok nőnek "magas" kell, attól teljesen függetlenül, hogy ő milyen adottságokkal született. Ha egy lány alacsony, és molett, akkor is a magas kell, teljesen mindegy, hogy hogy néznének ki egymás mellett... de az alkatilag hasonlóra undorral néz. Ezt férfinál is furának tartom, és hogy a nagy elvárásokkal aztán sokan egyedül maradnak, mint egy rossz eladó, aki "nem tud engedni az árból".

És tegyük hozzá azt is, hogy a testalkaton lehet változtatni, de a termeten nem. Viszont sok esetben az elvárásokon is lehetne.


Ez nem rád vonatkozik kérdező, csak túl sok olyan poszt van ezen az oldalon, amikor emberek egyszerűen nem néznek tükörbe, de az elvárások az egekben vannak.

2019. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!