Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várja el rengeteg nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el rengeteg nő hogy saját lakásom legyen meg jól fizető állásom, miközben ők az anyukájukkal élnek és még jól sem keresnek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 00:33
1 2 3
 11/25 Lazy Lover ***** válasza:
28%
Ez számomra is felfoghatatlan ...
2019. júl. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
Mert egy pasinak semmi más dolga nincs az életben, mint a karrierépítés. Ettől férfias. A pasik viszont nem szeretik a karrierista nőket.
2019. júl. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
Ki mondta,hogy ezt elvárja tőled? Nem inkább te várnád el magadtól és haragszol magadra,hogy ezt sem érted még el?
2019. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%
Mert ők meg vannak róla győződve, hogy alanyi jogon jár nekik a jóképű, magas, gazdag férfi csak azért, mert nők. Ezzel hülyíti őket a média. Na meg ebben is versengenek egymással: ha a Julcsának gazdag pasija van, akkor nehogy már nekem csak egy csóró legyen, akinek még lakása sincs.
2019. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

A válasz egyszerű, nézd meg hogyan működik a természetben mindez. A nő a befogadó. Ha te bemész egy lakásba, akkor oda a tulaj fog beengedni. Ha akar. A férfiakat a szaporodási ösztön hajtja, a nőket meg a genetikai minőség. Most leegyszerűsítettem a képletet, de ez a lényeg, a többi már csak civilizációs maszlag.


A nők azzal párosodnak, akik a legjobbat, legtöbbet, legszebbet mutatják, akár csak az állatvilágban. Ez egy tudatalatti kód.


Az meg hiú ábránd, hogy csak legyen valakim, mert egyedül annyira rossz. Elmondom, hogy egy sz*r kapcsolat 100X rosszabb mint a magány. Sőt, az sincs kőbe vésve, hogy egy párkapcsolaton belül kielégülsz, a párod odáig lesz érted. Ebben a magyar roncs társadalomban szerinted mekkora az arány a házasságokon/párkapcsolatokon belüli társas magánynak? El ne hidd már a kirakatot, amit sokan nyomatnak! Mennyi házasságot láttam már, amik álomkapcsolatnak voltak kikiáltva, aztán amikor meg borult a bili, kiderült hogy a színfalak mögött semmi sem volt.

2019. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Én meg egy olyan nő vagyok akinek van háza, állása és minden olyan férfi akinek ez nincs meg általában megörül hogy beleülhet a keszbe. Úgyhogy ne hidd hogy ti szentek vagytok.
2019. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%

Ha idegesítő vagy, akkor mondjuk változz meg. Kezdetnek tiszteld a nőket. Talán nem elhasznált punci? Na menj te a .....

Egy egyedül élő, saját magát eltartó nő

2019. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
35%

Jobban keresek, mint Magyarország 90%-a mégsincs saját lakásom, mert jobban megéri jelenleg a pénzt állampapírban tartani, mint túlárazott ingatanokba fektetni, amik néhány éven belül elveszítik az értékük felét. Ugyanígy kocsim sincs, mert, ha megnézem, hogy 5 ev alatt egy 6 milliós kocsin bukok 5-6 milliót, akkor nem akkora biznisz a dolog.


Azonban nekem sosem volt bajom a csajozással, akkor sem, amikor egyetemistaként szoctámból, és diákhitelből éltem. Szerintem téged fejben, lélekben kellene összerakni, mert egy negatív ember mindenkit taszítani fog.

2019. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
Egyedül tartom el magam saját lakásomban, amibe a szüleim csak egy keveset segítettek, a nagyobb részét önállóan spóroltam össze munkából. Nem kell, hogy a férfinak is saját lakása legyen, de ne a szülein élősködjön, legyen megtakarítása, ahogy nekem is, legyenek lakáscéljai, ne a szüleihez akarjon odaköltöztetni...
2019. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%

Hááát...talán lehet köze ahoz is, hogy te 28 vagy, és ennyi idősen más 10 év munkaviszonyt és egy megtakarítást fel tud mutatni, nem csak egy évtizednyi alkoholizmust.

Akiket meg te hajtasz, azok a 16-18 éves őzikék/pamacsok, akik még az érettségin se jutottak túl, és teljesen normális, hogy a szülei tartják el.

Neeem?

Mert de.

2019. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!