Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mennyire fontos, hogy legyen saját gyerek?

Figyelt kérdés

Hallom sokszor, hogy nők nem feltétlenül szeretnének gyereket. De vajon ha ismerkednek, akkor ha a férfiról kiderül, hogy nem szeretne gyereket, akkor ez mit vált ki?


Aztán lehetséges, hogy olyan jól működik a kapcsolat, hogy könnyen hajlik a férfi a gyerekvállalásra, de alapból nem forog ez körül, inkább a kapcsolat a prioritás, hogy ketten jól működjenek együtt, utazgassanak, élvezzék az életet, egzisztencia, stb.


Lányok? Mi erről a véleményetek?


2019. jún. 19. 11:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted ha nem akarok gyereket, és akivel ismerkedem, az sem akar, mégis mit vált ki? Ha egyezik egy fontos kérdésben a véleményünk, az vajon pozitív vagy negatív?

🙄

2019. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Aki nem akar, az nyilván örül, ha a pasi sem.


Én akartam, nálam ez válóok lett volna, amint kiderül.

2019. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekem fontos, hogy ha eljutok azon szakaszába az életemnek, akkor majd legyen saját gyerekem, éppen ezért nálam kizáró ok, ha egy férfi nem szeretne, bele sem megyek ilyen kapcsolatba. Tiszteletben tartom a döntését, nem leszek az a nő,aki kilyukasztja az óvszert és zsarolja utána a másikat a gyerekkel, de mivel nem egyezik a jövőkép, így nincs közös jövő sem, nem egymást keressük.

24/N

2019. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A férfi érzéketlen bunkó lehet, ha egyáltalán nem szeretne. Ha egy nő nem akar, az egy "döntés", hogy ő lemondott róla. Egy férfinál ez inkább negatívum, a nőnél meg választott. Ezt látom az általános sztereotípiának. De kíváncsi vagyok, hogy a válaszadó nőkben mit vált ki ez... egy férfi negatív színbe kerül-e ettől...
2019. jún. 19. 11:49
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Magamból kiindulva ez kiábrándító. Szeretem a gyerekeket, sajátot is akartam, lett is. Az exem nem igazán akart, nem könyörögtem neki, de akkor már tudtam, hogy ez a kapcsolat biztosan nem egy életre szól. Nekem fontos volt, hogy azt éreztem, hogy a társam is úgy akarja, mint én.

Ha most elválnék, és másik férfit találnék, már nem lenne kizáró ok.

2019. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos, nem tudnék lemondani ezen vágyamról, így kizáró ok lenne. Valószínű amint kiderülne hátat fordítanék, ugyanis ennyire más életcélokkal nem működhet egy kapcsolat. Nem reménykednék, hogy megváltozik a véleménye.

Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy szeretne e gyereket. Olyan párt kell találni, akivel kompatibilisek az elképzelések.

2019. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, pont ennyire cs.getik a nőket, ha nem akarnak gyereket, mert fúj, az akkor nem is nőőőőő, mert a nőnek az a dolga, hogy gyereket szüljön. Ez ide-oda megy. Normális nőből nem fog ez ellenérzést kiváltani, főleg ha nem akar gyereket. Én úgy vagyok vele, hogy a jövőt nyilván nem látom, hogy x éc múlva esetleg akarok-e, most úgy gondolom, hogy nem. És inkább fellélegeznék, ha akivel ismerkedem, arról kiderül, hogy ő sem.
2019. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
A mumus kérdésem. Én nem akarok gyereket, 38 éves vagyok, 13 éve párkapcsolatban. Volt időszak, amikor még szerettem volna, de elmúlt felettünk az idő, már nem érzem a késztetést, nem érzem, hogy jó anya lenne belőlem. Egy ideig nem szóltam róla a páromnak, de aztán muszáj volt őszintének lennem, nem akartam tőle elvenni a lehetőséget, hogy családja legyen. Megbeszéltük, és azt mondta, szeret engem, és nem olyan fontos neki a gyerek, mint korábban volt, így megoldódott a dolog. De nagyon sok támadás ér a családi, baráti körből, hogy képzelem én, hogy nem akarok gyereket... pedig, szerintem ha az emberek őszinték lennének magukkal, és sokan nem azért vállalnának gyereket, hogy megmentsék a kapcsolatukat, hanem azért, mert TÉNYLEG akarnak gyereket, akkor kevesebb problémánk lenne a világban. Biztosan vannak, akik önzőnek, ridegnek tartják ezt a hozzáállást, de szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akar-e gyereket, és mindent, ami ezzel jár.
2019. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Én se akarok.

De ez idővel is meg partnertől is változhat.

2019. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Férfinál max akkor negatívom számomra, ha előadja, hogy mert minden nő qrva, és le akarják húzni a gyerektartással, stb. Amúgy meg nálam előny. De én ezt férfiaknál nem tartom annyira komoly kijelentésnek. Nekik amúgy sem "nagy dolog" a gyerek, ha nem kell, csak lelépnek. Ha egy nő mondja, nála nagyobb súlya van, jobban elhiszem, hogy végiggondolta.
2019. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!