Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várja el rengeteg nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el rengeteg nő hogy saját lakásom legyen meg jól fizető állásom, miközben ők az anyukájukkal élnek és még jól sem keresnek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 00:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%
Balazs nem unod???
2019. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
45%

Egy nőnek nem az a dolga hogy karriert építsen meg dolgozzatok együtt. Akkor állj össze egy férfival!

Milyen férfi az aki nem tudja eltartani a feleségét és a leendő gyerekeit?

Nem kell megijedni a munkától töki,van aki napi 12be nyomja

Egy feleségnek az a dolga hogy a háztartást vezesse és gondoskodjon a családról. Mennyivel jobb úgy hazamenni hogy az asszony nem egy idegroncs a napi stressztől és nem kuplerájos a lakás és max egy szendvics a vacsid?

De ezért meg kell dolgozni,meg nem rinyálni egész álló nap! a rinyálás nem fizet,ha fizetne már gazdagok lennének itt a GYK-n a pasik

2019. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
51%
Én nem vettem még észre, hogy ezt egy nő "elvárná". Bár én olyanok között keresgélek, akiknek az intelligencia-hányadosuk túllendül a műkörmökön, a sminkeken és az Instagramon, no meg a pénzen, ez lehet sokat nyom a latban.
2019. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

18-as. Azért a pénzügyeimet nem bíznám rád. Nekem pl. ingatlanokban van a pénzem, így elmondhatom hogy megdupláztam a tőkém, a havi bevételeim belőlük meg annyi, mint ha te 10 évig állampapírban tartod a pénzed.

Majd szólj már előtte, amikor az ingatlanok ára a felére fog visszaesni... :D :D :D


Ne, ne győzködj, mi két úton járunk pénzügyileg, én járom a saját utam, jó így nekem.


Az autóknál viszont igazad van. Sosem vitt rá a lélek, hogy egy lakás árát rakjam bele egy autóba, ami 2 év alatt a fele értékére esik vissza.

2019. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
18%
#22 Viszont a mai nők úgy várják el, hogy a férfi tartsa el őket, hogy közben házimunkát végezni és gyereket szülni sem hajlandók.
2019. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!