Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alattam 2 emelettel lakik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alattam 2 emelettel lakik egy nő akivel köszönőviszonyban vagyok de még a nevét se tudtam, valami véletlen folytán facebookonb megtaláltam. Gáz lenne bejelölni?

Figyelt kérdés
nincs senkije elméletileg

2019. júl. 21. 05:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz hadd szóljon.
2019. júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

A fészbúkon ismerosoket kell csekkolni, nem szingli nőket.

Iszonyat szánalmas, mikor valakivel koszpnoviszonyban vagy, a nevét sem tudod, de facen jelolgeted.

Inkább beszelgess vele egy kicsit.

2019. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bejelölheted, aztán vagy visszajelöl, vagy nem.
2019. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Inkább beszélgess vele élőben, mutatkozzál be,ha eddig nem tetted, nyilván azt követően Ő is elmondja,hogy Ő kicsoda. Legalább ennyi legyen már meg. És egyébként mi lenne tovább a jelölést követően ? Ott kezdesz el vele beszélgetni? Amikor élőben mindig lenne rá lehetöséged és még eddig annyit sem tudtál vele megbeszélni,hogy mégis hogy hívják? Szerintem az jönne le ebből,hogy paprika jancsi vagy.
2019. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Tekintve, hogy hány ismerősöm van munkahelyről, egyetemről és hobbikról, akikel csak köszönő viszonyban voltam.. mielőtt felvettük egymást. Miért lenne gáz? Mert valószínű, hogy az a rengeteg ember, akinek közel ezer vagy azon is túli ismerősszáma van, mindenkinek vágta a nevét...
2019. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem jelölöm be tényleg csak a jelölésig terveztem
2019. júl. 21. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!