Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok elmenne bulizni egy olyan társaságban, amiben szinte csak ellenkező neműek vannak nélkületek? Nem zavarna egy kicsit sem?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először azt a kérdést tenném fel, hogy engem miért nem hívott
2017. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te nem tudnál menni, mert most nem vagytok együtt, másik városban vagy.
2017. febr. 18. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor bíznék benne, hogy jól választottam párt és szeret annyira és van benne annyi becsület, hogy nem felejti el, hogy együtt vagyunk és jó bulizást kívánnék neki :)
2017. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem.

Én nem nagyon értem, hogy miért pont a bulik vannak kipécézve "megcsalós" helynek. Ott van a munkahely, ott van az iskola, ott van edzőterem... az utca. Mind-mind ott a potenciál, hogy ott a jobb nő, ott is rányomulhatnak, nemcsak egy buliban.

Nem aggódok érte, mert nem kellett neki a kolléganője, nem kellett neki a feszes testű kis edzőtársa.

Alkoholtól lehet oldottabb, de megcsalni akkor sem csalt meg ha épp be volt rúgva mint a csacsi.


Tehát nem, nem féltem. A kocka rég el van vetve. A körülmények segíthetik a megcsalásba, de ha ő nem akarja, akkor a feje tetejére is állhatnak a lányok sem fog megcsalni. A buli egy hely a potenciális ismerkedős helyek között, de nem az egyetlen. Ha belegondolunk, hogy én a pályaudvaron szettem fel...

2017. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!