Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban ezeket mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban ezeket mire véljem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel fél éve ismerkedtem össze egy buliban,majd nála kötöttem ki,mert nagyon padlóra vágott valaki és végleg el szerettem volna felejteni az illetőt. Legnagyobb megdöbbenésemre elkérte az elérhetőségemet. Keresett is,de rögtön tisztázta is,hogy nem igér semmi komolyat és nem szeretné,hogy újra sérüljek,ezért nem kötelez semmire sem,nem kell sokáig se húznom.Én kértem az elején,hogy amíg ez a dolog fent áll,addig mással ne találkozzon,én se ismerkedek addig másokkal. Neheztelt ezért,szerinte ehhez nincs közöm és tuti,hogy csak azért utalok erre,hogy legyen kifogásom arra,hogy ne találkozzak többet vele,meg neki bántó az,hogy szerintem ő összevissza mindenkit megfektet.(tavasszal elvileg csak velem volt) neten végig sokat beszélgettünk.Végül csak pár alkalommal futottunk össze,mert furcsán viselkedett,én meg nem szerettem volna,ha ezek miatt újabb csalódásom legyen.

Kézfogás,arc simogatása és puszilgatása. Rákérdezés,hogy testvérem mit szól a dologhoz és szüleim tudnak e róla,hogy a találkozót miatta várom e vagy csak a dolog miatt. Állandó dicséreteket kaptam és sok figyelmességet. Sajnos az utolsó találkozásunk előtt volt egy vitánk,ami miatt lezártam ezt a kapcsolatot vele(nyár végéig húztam volna max.ki,utána újra kerestem volna egy normális kapcsolatot,ezt ő is tudta,beszéltem vele,hogy lassan újra tudnék valakihez kötődni,stb.)

Pár nappal a vita után bocsánatot kértem tőle,hogy ne haragudjon rám,ha esetleg kicsit keményebb voltam vele(elég feszült időszaka volt mindkettőnknek,több hónapja nem is találkoztunk). Válasza az volt,hogy ő nem haragszim rám egy picit se és ha szeretnék,akkor nyugodtan beszélhetek vele személyesen is,kerít rá alkalmat.


2019. júl. 21. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen kérdéseket olvasva, nem tudom felfogni, miért várnak tiszteletet a nők? Márt vannak oda, ha megcsalják őket?
2019. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az elején megmondta, hogy semmi komolyat sem akar tőled. Te belementél ebbe a helyzetbe. Ezek után mit vársz? Talán kötődik hozzád, csak nem szerelmes. Nem akar kapcsolatot veled. Ha neked ez kevés, állj odébb. Ezen nincs mit agyalni.
2019. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Volt előtte egy komolynak induló kapcsolatom,ahol a tisztelet leghalványabb jelét se kaptam meg a sráctól. Az érzéseim,az önbizalmam,az önbecsülésem a földig lett tiporva. Ezért mentem bele az egyéjszakásba,majd ezekbe a találkákba,mert rohadtul nem hiányzott még egy ilyen,csak az a pár óra. Nem bántam meg,mert a szívemet nem törte össze a fiú,korrekt volt és őszinte.:) De nincs tapasztalatom a másik nem viselkedésében,ezért tettem fel ezt a kérdést.
2019. júl. 21. 16:57
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem várok semmit se,csupán furcsálltam ezeket. Pl.:rákérdezett olyanra is,hogy nyilvánosan megjelennék e vele,meg sajnálja,hogy most nem tud előre tervezni és ezért sincs most kapcsolata,de ki tudja,hogy most mi lesz,hiszen találkozik velem.:D

Nekem más iránt voltak eddig érzéseim.

2019. júl. 21. 17:02
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A fő probléma az, hogy így próbálod meg magad megnyugtatni és elfogadtatni hogy bele menekülsz olyan kapcsolatokba ami nem feltétlen tesz jót neked. Tedd helyre magadban az önbizalmat a múltat pedig zàrd le, az ilyen cselekedetekkel felejteni nem fogsz csak elnyomod, elrejted a terhet a válladról, de az még mindig ott fog csücsülni, még szembe nem nézel vele, fel nem dolgozod és utàna leszel igazàn boldog. :)
2019. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Nincs puszta szexkapcsolat, ha meg már beszélgettek valamiről, az bárhová vezethet.


De szerintem ő többet remél tőled.

2019. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Egyszer menekültem ilyenbe,mert az első kapcsolatban a szex elég megalázó és rossz élmény volt számomra. Ezzel helyre tettem magamat,újra tudok bízni is,de mást nem tettem tönkre a lelki gondjaimmal. :)

Tudom,hogy nem más karjaiban kell keresni a vígaszt,de nem bántam meg azt,amit tettem.

2019. júl. 21. 17:17
 8/20 A kérdező kommentje:
Ha többet remél,akkor miért nem lép? Miért dobálózik kétértelmű mondatokkal,ha az elején letisztáztuk a határokat?:D
2019. júl. 21. 17:25
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj, hogy jól láthatóan képtelen vagy értelmes, felnőtt kommunikációra. Most nézd ezt, amit a zöld mezőben idehánytál. Van ennek a világon bármi értelme? Mit akarsz tudni?


Hogy akar-e tőled többet? Nem tudjuk. Kérdezd meg tőle.

2019. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy idehánytam? Arra lennék kiváncsi,hogy miért mond ilyeneket valaki.

Beszéltem vele tavasszal az egyik találkozásunk végén,de akkor még se híre se hamva nem volt annak,hogy ő bármi komolyabbat is szeretne. Utána kezdődött el velem így viselkedni és beszélni.

Szóval szerintem igazából te nem vagy képes az emberi kommunikációra,csak idejössz egy értelmetlen válasszal.;)

2019. júl. 21. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!