Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó, vagy rossz tulajdonság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó, vagy rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy ha meglátok egy jó csajt akivel beszélek is és utána nem lesz semmi.. nem tartjuk egyszerűen tovább a kapcsolatot ő elmegy másfele ilyenek, pl buszon beszélgetek egy csajjal tetszik de utána valamiért megszakad a beszélgetés, le kell szálnom nincs időm arra hogy a telefonszámát elkérjem, teljesen bele vagyok bolondulva hogy hol keressem.. utánna napogik ő jár a fejembe , mint ha szerelmes lennék.. ez nagyon gáz?...
2010. júl. 11. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csoki
2010. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt is szeretem :D
2010. júl. 11. 15:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább semmilyen. Olyan felesleges. Minek beszélgetni akárkivel is, ha utána nem is látod lehet többé?
2010. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

te hogy ismerkedsz?.. akkor feltételezem: discoba, strandon, buliba, parkba, ilyen helyeken nem szoktál?

ott is közbe jöhet bármi:S

2010. júl. 11. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy ismerkedünk, csak pont ez az, amit te is mondtál, hogy mi el tudunk kérni a lánytól elérhetőséget, te pedig nem.

Egy MSN, e-mail, telefonszám.


Még a neve is elég, és akkor meg lehet keresni őt iwiwen, myvipen, facebookon.

2010. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem konkrét példa volt.. de most lehet hogy nincs fent egy közösségin sem akkor beülök mellé a buszba Szia msned? .. meg írtam h mire odakerült volna a sor addigra leszállt.. ó anyám ..-.- ""
2010. júl. 11. 15:54
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és nem ez volt a kérdés hogy én eltudom e.. vagy ti eltudjátok e hanem az hogy miért nem tudom elfelejteni.. : )
2010. júl. 11. 15:57
 8/11 anonim válasza:
az ilyen emberek csalódnak a legtöbbet sztem, akik beleélik magukat ilyen helyzetekbe. nyugi elfogod felejteni.. a jó pasikat én sem felejtem el egykönnyen :)
2010. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi rendes vagy: )
2010. júl. 11. 19:19
 10/11 anonim válasza:

Egyik barátom pont ugyanígy járt ahogy Te, hogy meglátott egy csajt, és nem tudta kiverni a fejéből.. Mondjuk ő kapott elérhetőséget is, de azon kívül ugyanazt érezhette, mint most Te. Ő úgy lépett túl a csajon, hogy talált egy hibát (távolság) és bebeszélte magának, hogy ebből nem lehet más, és rengeteg csaj van még a világon.. :)

Egyébként ez egyáltalán nem rossz tulajdonság. Sztem..

2010. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!