Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mire utal az, ha két fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal az, ha két fiatal férfi évek óta egy lakásban él, egy ágyban alszik?

Figyelt kérdés
pótágy van. de nem használják.

2019. aug. 2. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Melegek

2. Látens melegek

3. Sziámi ikrek

4. Barátság extrákkal

2019. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes melegségre.
2019. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem telik normális ágyra.
2019. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon mire? Melegek, mint a kályha.
2019. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kulcsszavakhoz odaírtad, még miert kérdezed?
2019. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mert a látszat erre utal. de érdekelne más, sokat látott emberek véleménye is. hátha van rá egyéb magyarázat.
2019. aug. 2. 20:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt is alszanak, melegek.
2019. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is melegek, ha ez így nekik megfelel és nem átmeneti időszakról van szó.

Nem mondom, hogy "sokat látott" ember lennék, bár elég kalandos életem volt egy pár évvel ezelőttig.

Én akkor aludtam egy ágyban egy másik lánnyal kb. 1 évig, amikor az egyetem alatt az albérletben olyan pici volt a szobánk, hogy nem fért be két szimpla ágy egymástól külön, így maradt a franciaágy, viszont jó volt a bérleti díj. Egy évet kihúztunk, de nem volt valami kényelmes. A férjem is aludt egy ágyban a barátjával pár hónapig, amikor egy bútorozatlan albérletben laktak még pályakezdőként. Egy ágy volt benne, meg egy asztal. Kénytelenek voltak osztozni az ágyon, de nem viselték jól, ezért vettek egy matracot, hogy végre külön aludjanak.

Szerintem két felnőtt férfi nem lenne boldog az egy ágyban alvástól évekig, ha nem lenne köztük több, mint baráti kapcsolat.

Egyébként honnan tudod, hogy egy ágyban alszanak?

2019. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekik igy jo.
2019. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen ismerőseim, csak ők az “unokatesó” dumát nyomatják. Titkolják, de a vak is látja. Az egyik srácról ordít, hogy kancsó, a másikról nem. Nyilván melegek, legyenek boldogok.
2019. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!