Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet egy párkapcsolat 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat 23 éves férfi és 30 éves nő között?

Figyelt kérdés

A pasi nővére fiatalabb a nőnél, a nő öccse pedig idősebb a pasinál.

Szerintetek sok a majdnem 7 év ebben a felállásban?


Tudom, hogy szokták mondani, hogy szerelemben nem számít a kor, de őszintén szerintetek ez mennyire normális és mennyire tudna működni?



2018. máj. 16. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Jósgömböknek nézel minket? Honnan tudhatnánk, hogy működni fog-e ez a kapcsolat?


Minden csak a két félen és annak hozzáállásán múlik.

2018. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 he84 ***** válasza:
100%
Valóban az adott 2 emberen múlik. Ne számytson az, hogy ki mit gondol erről, ha fura, ha nem és a ti úgy érzitek a másikkal, hogy esélyes hogy menne a dolog, akkor hajrá!
2018. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
32 éves voltam, amikor megismerkedtünk, ô 24. Azòta 6 év telt el, boldog házasságban élünk két kisgyermekünkkel. Én vagyok a nô.
2018. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Én 29 éves vagyok, a párom 24 volt, nálunk nem működött. Koromhoz képest éretlenebb az életvitelem (gondolkodásom nem), viszont ő is sokkal de sokkal éretlenebb a koránál, kb tinédzser szinten áll. Úgyhogy nálunk soknak számított az 5év. De vannak nagyon érett huszonéves fiúk, velük működhet. Attól függ, mennyire élik a huszonévesek gondtalan, felelősségvállalás nélküli életét, és te mennyire élsz komoly, felelőssegteljes felnőtt életet, esetleg családalapítási tervekkel. Ha kettőtök életvitele és tervei a jövőre nézve nem tér el durván egymástól, simán működhet
2018. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De biztosak vagytok benne, hogy csak a személyiség számít?

Miért nem szoktak az ilyen kapcsolatoknak a legtöbben boldog véget jósolni? Miért nem ez a "normális"?


Amúgy azonos területen dolgozunk, hasonló pozícióban.

Nagyon hasonló az érdeklődési körünk is...

Illetve egyikünk sem túl tapasztalat párkapcsolati téren.


A gyerek kérdés ami elég nehéz... :/



Azt tudom, hogy az én családom, legalábbis a szüleim biztosan nem támogatnák a dolgot.


Azt direkt nem árulom el, hogy én melyik fél vagyok.

2018. máj. 16. 18:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te a fiú vagy :) ne a családoddal foglalkozz, hanem azzal, hogy te mit akarsz! Azért nem szoktak ennek jó véget jósolni, mert sok esetben van az, ami nálunk is volt. Én már azért pár éven belül családot szeretnék, nálam a komoly kapcsolat összeköltözésnél kezdődik, én már nem igénylem heti szinten a bulikat, kicsit nyugodtabb, privátabb életre vágyom, sok kettesben töltött idővel. A volt páromnál jópár éven belül szóba se jöhetett a gyerek, mivel még ő maga is az, neki még a haverozás volt a minden, nem heti 1x, hanem úgy 3x-4x, otthon megszokta, hogy főznek mosnak rá, nem kell takarítania sem, igazából a gépezésen, haverozáson meg edzésen kívül semmit sem kell csinálnia. Véleményem szerint ez nem egy felelősségteljes felnőtt életvitel. Talán huszonévesen ez még tűrhető, de nem egy komoly 30éves nőnek! Ez csak a mi a történetünk, hangsúlyozom nem minden huszonéves fiú ilyen, csak hát elég sok..
2018. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Mi teljesen más területen dolgoztunk. Ez a része szerintem kevésbé jelentôs. AZ már sokkal inkább, h a vágyaink azonosak voltak, nevezetesen, hogyha megtaláljuk a Társunkat, akivel azt érezzük, h az összetartozásunk evidencia, akkor családdá szeretnénk válni, anélkül, h évekig várnánk. Még egy év sem telt el az elsô találkozásunk òta, mikor össeházasodtunk,5 hònap után kérte meg a kezem. Ez szerintem ritka egy huszonévesnél. Nem baj persze, ha vkik évekig húzzák a döntést, akkor, ha ezekre az évekre mindkettejüknek igénye van.
2018. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyat tudok h a pasi 34, a lány 22. Előbbi elég gyerekes, későn érő típus, szóval passzolnak egymáshoz. Egyelőre :D
2018. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Én 16 voltam,a párom 28 és 8 évig működött.A férfi vagyok.
2018. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És utána mi lett?
2018. máj. 17. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!