Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy átlagos párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos párkapcsolatban hetente mennyi szex a normális?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 02:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

El kellene különíteni a 21 éves lánykák álomvilágát a felnőttek való világától. Mert nem összehasonlítási alap egy most induló kapcsolat 20 évesen, meg egy 10 éves kapcsolat 38 évesen, de ez csak egy ad'hoc példa volt.

Mert az hogy a fiataloknál megy a dugjunk, meg ha találkozunk dugjunk, meg költözzünk össze, hogy minden órában dugjunk, meg reggel, délbe, este dugjunk, meg a parkba is dugjunk, meg az autóba, strandon és mindenhol. Érdekes, hogy ez hova vész el mondjuk egy több éves kapcsolatban? Vagy miért van az, hogy az egyik fél a falat kaparja kínjában mert nincs szex, addig a másik öntelten pöffeszkedve jól érzi magát. Nekem ez túlságosan is magas.

2019. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen más egy 23-24 éves lány (agyilag gyerek) szexuális étvágya ebben a világban (tinderen minden nap máshoz megy haza...), mint 2 érett ember szexuális élete. Amíg a gyerek a szexen kívül másra nem képes (tisztelet a kivételnek), addig egy 30+os embernél már más is a képben van. Anyagiak, döntések, felelősség stb... Nem a szex az elsődleges. Fontos, de nem a legfontosabb (szerintem). Ha körülötted minden klappol, gyarapodsz, boldog vagy, nincsenek eget verő porlémák, akkor a szexre is több idő jut. Nem zárkózom el férfiként a mindennapi szextől sem, de ha úgy jön ki egyéb teendők miatt h heti 2-3 lesz csak belőle, akkor annyi lesz. Fontosabb a biztonság, mint a pillanatnyi örömök. Azt hiszem ebben tér el a mostani 23 éves gyerek gondolkodása, és egy felelősségtudatos felnőtté. Az elsőt a szexen kívül más nem értkli...

32f

2019. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11-es: Szerintem oda vész el, hogy nem együtt fejlődnek. Míg mondjuk a férfi házat rak a párja alá, vagy megoldja az anyagiakat, addig a másik csak elvár és unatkozik. De lehet ez fordítva is, az most lényegtelen. Nyilván több szabadidő, több élvezkedési lehetőséget rejt. Ha egyenlő a leterheltség, akkor egyenlő is lesz az étvágy (szerintem). Ha agyailag felnőttek a kapcsolatban, akkor ezt észreveszik, s látják, majd megoldják. De nem ezt szokott lenni. Megborul, mert 1ik fél még a teenager korszakban ragadt, csak elvár, nekem jár, több kell stb... ilyenkor válás van, vagy azért mert nincs szex, vagy azért mert nincs más (anyagiak, szabadság, akármi).
2019. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es. Na és mi van akkor, ha csak egyszer van havonta? Vagy azt mondja a párod, hogy nana, mit akarsz, a héten már volt szex!

Én a negyvenes korosztályt ismerem, de ott ez mindennapos jelenség. A kollégáim, kolléganőim 99%-a szexuális problémákkal küzd, persze kívülről minden szuper, mintacsalád az összes. Amikor meg elkezdünk komolyabban beszélgetni, akkor meg előjön a sok frusztráció. Egyik barátom nemrég vált el, aki addig azzal dicsekedett, hogy náluk aztán minden este izzik a lepedő. Elvált, majd beismerte, hogy hónapok teltek el szex nélkül, de nem merte ezt senkinek sem bevallani, mert az túl ciki lett volna. Egy marha jóképű, kisportolt emberről beszélek, de ezt csak kisbetűvel jegyeztem meg.


A nőknél is megvan ez, de ők inkább arra panaszkodnak, hogy semmi hangulatuk a szexhez, teljesen közömbössé váltak. Valahol csúnyán elmegy a vonat, és az az egészben az aggasztó, hogy jól szituált emberekről beszélek. Sőt, talán egy polgári réteget sokkal jobban érint a probléma, mint az alacsonyabb végzettségű, mondjuk úgy, az egyszerűbb embereket. Ott általában az van, hogy a nő agyontetováltatja magát, piercing mindenhol, műhaj, aztán jöhet a falu bikája, majd jöhetnek a falu bikái, a falu bikáinak meg van egy egész nőstény csordájuk, és meg is van oldva a dolog az ilyen keresztül-kasul megcsalásos történetekkel.

2019. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14-es: Mivel nem ismerem a 40-es korosztály, csak a 30ast, ezért ott féle mernék nyilatkozni. Azt viszont tudom, nálam miért siklott el az a vonat, amit említesz. Nőkön látom, hogy írják menjünk, csináljuk, legyenek extra élmények, kirándulások. Ebben igazat adok, mert kell a változatosság. A férfiak többsége lusta, csak egy dologra tud igazán fókuszálni. Akinek nincs semmije, vagy nem kell küzdenie semmiért, azok a nőkre. Tehát ott lesz szex, de van akinek saját magának kell összeharácsolni a családot, megélhetést stb.. Nah neki már vigyáznia kell, h a nő is kapjon szerepet az életében, mint szexuális partner. Esetek többségében a nő ezt megérzi, s mivel érzelmi alapon ítél, nem érzi magát kelendőnek a férfihoz, vagy másra vágyik. Nem feltétlen más partnerre, csak változatosságra. Mindenképp 2 felnőtt kell hozzá, hogy ezt egyenesbe rakják. Most parasztosan megfogalmazva, akkor meg kell hágni az asszonyt a dobogó kői privát kiránduláson este. Én is elrontottam, nem tudtam, hogy kezelni ezt a problémát ami említesz, de igyekeztem tanulni belőle és a jövőben máshogy cselekedni.

32f

2019. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha a pasik tényleg egyre szexibbek lennének a kor előrehaladtával, talán több nőnek lenne kedve szexelni. Mert akiket én ismerek, a nők amennyire tudják, karbantartják magukat, a férfiak... olyan pocakok, benőtt arcszőr, semmi plötty alkat.
2019. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mennyi? 4-5!
2019. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ma 11:05

Juj miket írsz.

Inkább írd azt, nem tudod értékelni a szexet. 32 évesen neked már csal nyűg.

2019. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!