Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élek a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élek a barátommal, és nem enged elutazni a barátnőmmel pár napra, jogosan kéri ezt? Nálatok hogy működik?

Figyelt kérdés

Most élek először együtt férfival. A barátnőmmel szeretünk időnként együtt utazgatni.


Amikor feljott ez a téma, azt mondta, nem szeretné, ha ezentúl elutaznek a barátnőimmel, maximum 1 napra, de 3-4 nap szóba sem jöhet. Nem értette, miért van erre egyáltalán igényem, szerinte vele kell elutaznom ezentúl, nem a barátnőimmel, és hogy minek akarok külön utazni. Azt mondta, reméli nincsenek ilyen terveim a jövőben, mert ő nem szeretne ha mennék.


Csak en érzem ezt furcsának, vagy jogosan kéri ezt? Férfiak, ti engeditek/engednetek a párotoknak?


Nem tudom, másnál ez hogy működik, és hogy én gondolom ezt túl, vagy valóban így a normális.


Én 24L, ő 29F



2019. aug. 7. 15:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nincsen rendben. Ne hagyd magad, mert megfogja szokni hogy bármikor bármiben korlatozzon. Most huzd meg a határokat!
2019. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Senki meg nem mondja, mit tehetek és mit nem. Még a férjem sem. Kikérném magamnak, még ha csak megpróbálná is.


Most vedd észre, hogy mi zajlik, amíg még nem késő! Ez fontos!


N34

2019. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez szakító ok.

Ne engedd, hogy uralkodjon feletted, mert ez nagyon nem jó.

2019. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, semmi joga megszabni mikor hova mehetsz. Nálunk úgy van, hogy szólunk a másiknak, hogy ide meg ide megyek, ezzel meg ezzel, x időpontban jövök, ennyi. Nem vagy a beosztottja se az alárendeltje. Persze vannak akik szeretnek így uralkodni a másikon, de az ilyeneket jobb elkerülni.
2019. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

A bántalmazó kapcsolatok első lépése a felügyelet megszerzése. Ennek eszköze a korlátozás, a barátoktól való eltávolítás, számonkérés mikor és hova mész, kivel találkozol és mit csinálsz. Meg szokták spékelni egy kis érzelmi zsarolással, hogy "itt hagysz", "nem érdekel, hogy nekem rossz, hogy elmész", "nem törődsz azzal, hogy velem mi lesz, amíg nem vagy itt", stb.


VEDD ÉSZRE és ha nem fejezi be, lépj ki még az elején!

2019. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
11%

Húzd meg a határokat... vedd észre mi zajlik... Az zajlik, hogy éppen meghúzza a határokat, amihez grammra pontosan ugyan annyi joga van, mint a kérdezőnek. Ebben hol a korlátozás? Lehogta a kérdezőt? Bezárta a kérdezőt? Nem írta a kérdező.

Azt írtad nem szeretné. Megfogalmazott feléd egy kérést kérdező, amit te szándékodnak megfelelően teljesítesz vagy nem teljesítesz. Ennek megfelelően maradj otthon vele vagy ne maradj otthon vele. Nem az a kérés, hogy vitatkozz a kérés jogosságával.

Nálam úgy működik, hogy erre már figyelmeztetés után rövid úton már mehetnék is a barátnőddel.

33/f

2019. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%
Mit nem enged? A rabszolgája vagy? Jéééézusom, de irigyellek, olyan szupika hapsikád van. Kis cuki-muki, remélem a kedvességéért minden nap 3X fényesre szopod őt. Na, ebben az egyben biztos vagyok. Amelyik nőt szívatják, az mindenben benne van.
2019. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
Én évi többször mwgyek csajokkal nyaralgatni , plusz hugommal is párszor. Férjem abszolut nem ellenzi, szép is lenne...
2019. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

Ha neked erre van igényed és neki ez nem tetszik, akkor vagy csak simán nem illetek össze (vannak, akik kizárólag a párjukkal képesek elképzelni is egyáltalán a kikapcsolódást és nem értik, hogy mások nem így működnek), vagy tényleg korlátozni akar, ami idővel csak rosszabb lesz.

Én a magam részéről az ilyesmit már a kapcsolat kialakulása előtt tisztázni szoktam, de én idősebb vagyok, rutinos öreg róka, huszonévesen valószínűleg nem jutott volna eszembe tisztázni. Ma már össze se jönnék olyannal, akinek nem egyértelmű, hogy külön is járhatunk szórakozni, kikapcsolódni.

2019. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%

Ha amúgy ez nem akadálya annak, hogy vele is menj (mondjuk nem vered el az utolsó fillérdet is a barátnős nyaralásra, neki meg azt mondod, hogy bocs, de nem fér már bele), akkor nem látom okát, hogy beleszóljon (a másik helyzet is csak véleményes).


A férjem szokott évemte 3-4 alkalommal a haverjával utazni, semmi gond nincs ezzel.

2019. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!