Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élek a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élek a barátommal, és nem enged elutazni a barátnőmmel pár napra, jogosan kéri ezt? Nálatok hogy működik?

Figyelt kérdés

Most élek először együtt férfival. A barátnőmmel szeretünk időnként együtt utazgatni.


Amikor feljott ez a téma, azt mondta, nem szeretné, ha ezentúl elutaznek a barátnőimmel, maximum 1 napra, de 3-4 nap szóba sem jöhet. Nem értette, miért van erre egyáltalán igényem, szerinte vele kell elutaznom ezentúl, nem a barátnőimmel, és hogy minek akarok külön utazni. Azt mondta, reméli nincsenek ilyen terveim a jövőben, mert ő nem szeretne ha mennék.


Csak en érzem ezt furcsának, vagy jogosan kéri ezt? Férfiak, ti engeditek/engednetek a párotoknak?


Nem tudom, másnál ez hogy működik, és hogy én gondolom ezt túl, vagy valóban így a normális.


Én 24L, ő 29F



2019. aug. 7. 15:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
90%
Látod, jó ez az oldal, előtted van feketén-fehéren (-kéken), hogy miért vagy 33 évesen is még egyedül!
2019. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
4%

#18. Az fel sem merül, hogy a párocskád esetleg szívesen menne veled/veletek?

33/f

2019. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
7%

Mert mikor voltam "még egyedül" 73%? Szerinted egy 30+-os szűz fiú vagyok, aki mufcit csak képen látott igaz? :)

33/f

2019. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel a hozzáállással szinte biztosra veszem.
2019. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
11%

Akkor ha ér csalódást okozni, voltak kapcsolataim. Amúgy elsősorban a hozzáállásom a ti hozzáállásotoknak szól, nem a kérdezőnek.

Vele csak utánajárnék, hogy mi ennek a háttere, aztán lehetne érdemben beszélni arról, hogy kinek mi és hogyan férne bele, de ha ebben a szituban lennék, ezt tudná már.

33/f

2019. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az ex-32 f? Ő szokott mindent IS félre érteni és más malomban őrölni mint a normál emberek...
2019. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én jelenlegi párom is korlátozna. Ha kiállok magamért megy a sértődés. Már eldöntöttem hogy elhagyom amint lehetőségek van rá. Csak gyerekkel nehéz egyedül.


N

2019. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
9%

#26. Igen. Elmeséled, hogy hol itt a félreértés?

33/f

2019. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Már szörnyen indul. Ez egyáltalán nem normális.
2019. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
#28 Felesleges, úgy sem érted meg. Mint annyi minden mást sem.
2019. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!