Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Úgy érzem függök a páromtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem függök a páromtól, ez mennyire gond?

Figyelt kérdés

Nem sajátítom ki, féken tartom az alaptalan féltékenykedést, mindig megbeszélek vele mindent, tehát igyekszem, hogy ez neki semmi rovására ne menjen. Viszont mikor külön vagyunk borzalmasan érzem magam. Ha ő dolgozik én meg itthon vagyok és megérzem az illatát elsírom magam. Rettentően hiányzik minden másodpercben. Egy éve élünk együtt, azt hittem ilyenkorra már jól kezelem majd, mert a kapcsolat elején nyilván szinte mindnekiben megvan, hogy nem kap a másik nélkül levegőt, és bár én nagyon élvezem, hogy így szeretem őt, ez a része néha rossz. Nem érzem magam örömmel telinek, nem érzem magam biztonságban sem nélküle, csak letörtnek és motiválatlannak. Ő örül, hogy így ragaszkodom hozzá, de persze szeretné, ha jobban boldognék egyedül is, mikor kell.

Volt előtte egy kapcsolatom, távkapcsolat volt, iszonyatos elhanyagolást kaptam a végén, ezért szakítottam, nem tudom, ez számít-e ebben.

Most új munkahelyet szereztem, hátha segít majd, hogy amíg ő dolgozik, addig én is végig emberek közt vagyok, ugyanazokon a napokon ugyanannyit fogunk dolgozni, de kicsit félek, hogy a munkahelyen is csak letörten teszetoszáskodom majd, mert közben is hiányozni fog.

Ez normális? Vagyis hát gondolom nem igazán... De nem tudom mit tehetnék. Mit gondoltok?



2019. aug. 23. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"Ha ő dolgozik én meg itthon vagyok és megérzem az illatát elsírom magam"


O.o

2019. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó pszichológust, ő majd segít.Ennyire ragaszkodni nem normális bármennyire is szerelmes az ember.
2019. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Tarsfüggőség
2019. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A társfüggőség elég komoly probléma is lehet a későbbiekben! Mindenféleképpen javaslok egy pszichológust.
2019. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Szedd össze magad!

Nem kettesben éltek egy dzsungelben.

2019. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

olvasd vissza a szöveged.


én a párod helyében megijednék, a te helyedben pszichiáterhez mennék, olvasóként meg simán émelygek.


ez annyira szánalmas!


jó lenne, ha lenne saját életed, és önállóvá válnál lelkileg is.


sokat fogsz szívni az életben, ha ezen nem dolgozol.

2019. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!