Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élő párokhoz szól ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párokhoz szól ez a kérdés! Hogyan tartjátok fent egymás után az érdeklődéseteket? Mivel múlatjátok azt a sok időt amit együtt vagytok? Hogy nem untok egymásra? Van valami vicces játékotok amit szoktatok játszani?

Figyelt kérdés
Mivel dobjátok fel hosszú évek után is a kapcsolatot hogy ne laposodjon el?

2019. aug. 29. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Facebook messenger
2019. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éve vagyunk együtt, 13 éve házasokként. Ugyanolyan a humorunk, a semmin is képesek vagyunk percekig együtt röhögni. A gyerekek előtt rengeteget kirakóztunk, társasoztunk, színházba jártunk, sosem unatkoztunk. Mióta megszületett az első, rengegeg időt töltünk együtt a gyerekekkel is (4 lányunk van), esténként pedig alig várjuk, hogy elaludjanak és kettesben legyünk. Ha összepasszoltok, sosem lesz unalmas az együtt töltött idő. 😊
2019. aug. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Az utolsó nagyon jól összefoglalta: Ha összepasszolunk! Na ez az! A többség soha az életben nem fog olyan férfit/nőt találni, akivel jól összepasszolna. Sz*r ügy, de ez az igazság! Ezért van ennyi f*s kapcsolat, mert sokan örülnek hogy van valakijük (leginkább a férfiak), aztán elkezdenek pörögni ezerrel hogy ne veszítsék el. Tehát nem az ösztönös énjüket adják, hanem egy olyan álarcot vesznek fel, amibwn szerintük jól mutatnak a másiknak. Később már fárasztó az álarc viselése, aztán jönnek a csalódások. A szex mint eszköz, majd pontosan ez marad el elsőként. Mennyi ilyen kapcsolatról tudok! Összeházasodnak úgy, hogy kívülről próbálják adni a színházat, saját maguknak hazudnak hogy jó minden. Gyereket is vállalnak, majd kidurran a lufi, és ennyi volt.


Egy tökéletes partnert találni olyan, mint megütni a lottó négyest. El lehet gondolkozni.

2019. aug. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Olyan emberrel kell összejönni aki tényleg baromira megfog és úgy ahogy van imádod. Semmi értelme az ilyen "hát végül is ő is megfelel" kapcsolatoknak, nem fogtok tudni évekig lelkesedni egymás iránt. Tényleg olyan ember kell akit ha objektíven megnézel akkor is odáig vagy érte.

Szerintem az régen rossz, ha mindig kell valami pótcselekvés mert különben megunjátok egymást. Mi egyszerűen csak imádunk együtt lenni, rengeteget beszélgetünk, eszmecserézünk, poénkodunk meg hülyéskedünk stb. Nyilván ehhez két olyan ember kell akit érdekel minden, sok mindennel foglalkozik és nem csak arról tud beszélni, hogy mi volt aznap a melóban.

2019. aug. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

#3

Nagyon sokan megtalálják ezt az embert, csak sokan tudjàk megbecsülni. Az első nehézségnél lelépnek, vagy csak kíváncsiságból mennek az àgyekuk után. Aztán évekig sírnak, amiért olyan ostobák voltak, hogy eldobtak egy gyémántot, hogy kavicsot szedegessenek.


Ez a két véglet van sajnos, amit a többség erőltet. Egyik, hogy a csajok minden áron férjhez akarnak menni, és csak a gyerek után nézik meg, hogy kivel kötötték össze az életük. Ők elhamarkodják. A srácok meg eldobják az igazit, mert a másiknak jobb a csomagolása, és a mennyiség érdekli őket, minőség helyett. Ők meg elszalasztják és túl későn kapnak észbe.

Ezért van ennyi elcseszett kapcsolat.

2019. aug. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy együtt élünk, nem töltjük a nap minden percét együtt. Persze, van olyan is, de mindkettőnknek megvan a saját hobbija, saját kis "élettere", ami közben ugyan a szemünk sarkából látjuk a másikat, de mégse vele foglalkozunk 0-24. Így máris könnyebben érthető szerintem, hogy hogyan nem unjuk meg egymást. A másik meg: ha valakivel bármiről el tudsz beszélgetni, a közös programok iránti lelkesedésetek ugyanolyan szintű, akkor nagyon nehéz belesüppedni a monotóniába, mert önkéntelenül is kihúzzátok egymást belőle, egyszer egyiknek, máskor másiknak jut eszébe valami újabb programötlet, újabb dolog, amit közösen tudtok csinálni. Az életetekben meg mindig vannak új változások, új izgalmak, amikkel lehet dolgozni - lakásvásárlás, esküvő, gyerekvállalás, barátok életében valami, aminek örülni/szomorkodni lehet, akármi. Amúgy a "hosszú évek" kicsit furán hangzik, ilyen pár mellett nekem még mindig úgy érződik, mintha tegnap ismertem volna meg, pedig már 12 éve volt :D
2019. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Milyen sok idő? Mindketten dolgozunk, 8 óra, plusz az utazás, általában 10 órát nem is vagyunk otthon. kb 8 óra alvás, bár ezt inkább csak szeretnénk tartani :D Főzés, mosogatás, ha nem is minden nap, de minden másnap, vagy harmadnap, bevásárlás is a héten 1-2 alkalommal, plusz a saját idő, amit az ember fürdésre, tisztálkodásra, és a reggeli összekészülődésre szán.

És akkor még nem indult be egyikünknek sem az edzésszezon, illetve nekem van egy otthon végezhető másodállásom. Rettenetesen kevésnek érzem az időt, amit együtt töltünk. Olyankor beszélgetünk, közös sorozatot nézünk, közös számítógépes játékon játszunk, egymással foglalkozunk, vagy ha aktívabb programra vágyunk, akkor elmegyünk valahova. Ez utóbbi mindig változik. Egyikünk látott itt-ott, vagy hallott valakitől valami érdekes programot, és elmegyünk kipróbálni. Van, hogy kuponos oldalra megyünk fel, és ha valami piszok olcsón van, kipróbáljunk. Ilyen volt a minigolf. Sose érdekelt. De úgy elszórakoztunk egy délutánt, hogy néha már a földről szedtük össze egymást.

2019. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Dettó mint a #7-es.

Sose értettem ezt a "sok időt vagytok együtt" dolgot, akik ezt írják, azok nem dolgoznak, meg nem tanulnak, meg semmit nem csinálnak? :D

Sajnos örülünk, ha tudunk végre valamit közösen csinálni, nehéz időt szakítani a programokra. :( De azért igyekszünk, hétvégente általában kirándulunk vagy otthon teszünk-veszünk, punnyadunk, hétköznapokon mire hazaesünk, marad a házimunka, edzés, stb, általában marad 1-2 óránk egymásra, beszélgetünk, filmezünk, játszunk, ilyesmik.

De kicsit nehéz az időhiány miatt, jó lenne, ha kb kétszer-háromszor ennyit tudnánk együtt lenni.

2019. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk én már sokkal jobban érzem magam egyedül, mint a párommal. Isten ments hogy több időt töltsünk együtt! A napi fél óra bőven elég. Na, még az is sok(k).
2019. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok idő, amit együtt töltünk, sőt.... Egész nap meló, este vagyunk együtt, plusz hétvégén. Szerintem egyeltalán nem sok. De igazat adok az előttem szólóknak. Fontos, hogy összepasszoljunk. Nem tartom igaznak, főleg hosszú távon, hogy az ellentétek vonzzák egymást.
2019. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!