Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a férfiak akiknek lánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akiknek lánya korabeli barátnőjük van, nem szokták néha elszégyelni magukat? Vagy önvizsgálatot tartani néha?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Jajj kussoljatok már...nyilván úgy értettem,hogy a férfiak szerint is....Mármint azok,akik a férfiak szerint is azok.Az viszont akkor is igaz,hogy egy egészséges férfinek kortól függetlenül a szép nők tetszenek.Ennyi.
2019. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
12%
17 évesen 24 éves barátom volt.Volt olyan osztálytársam akinek 30.A többi barátnőmnek is 5-9 évvel idősebb,van aki azóta is együtt van vele.Mit szégyeljenek,ha megteheti az ő dolguk.Nekem is lehetne 20 éves fiú,akkor most szégyeljem el magam?
2019. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

#6:

Tudod nem minden fehér és fekete!

Vannak akik vilogásból tartanak fiatal barátnőt, de nekem azért van 21 éves barátnőm 43 évesen, mert újra családot szeretnék, újra szeretném átélni az apaság örömeit, és nagyon bővelkedem még energiával!

A szexuális kultúrám és vágyamat is ki tudja elégíteni, nem fáj a feje akár naponta többször is!

2019. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem szégyen ha valakinek 20 évvel fiatalabb barátnője/felesége van. Ha valakinek erre van igénye akkor tőlem nyugodtan lehet ilyen párkapcsolata. A párkacsoltomhoz meg senkinek semmi köze.


Az már viszont szánalmas ha valaki más ember magánéletében turkál. Miért fáj az neked ha talált magának fiatalabb nőtt?

2019. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!