Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meg kellett volna kérdeznem a páromat hogy éjszaka nálunk lehete a nővérem kislánya?

Figyelt kérdés

Nővérem elment bulizni a barátjával mert szülinapja van. Kérdezte hogy vigyaznak e ra, mondtam igen mert én nagyon szeretek vele lenni és amúgy a párom is nagyon szereti de mikor haza ért és meglátta olyan ideges volt nem is beszélt velem elment fürdeni és lefekudt.

Most az a baja hogy nem kértem engedélyt? Vagy nem ez a baja?

Már 6 éve együtt vagyunk


2019. szept. 18. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Arra számított, hogy kettesben lesztek, eltervezett valamit, abban élt..nem a szexre gondolok,, hanem sima este... nem volt erre felkészülve, kis idegbajt kapott, majd elmúlik, legkésőbb reggelre
2019. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Legalább szólhattál vna...
2019. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Ő reakciója egy kicsit túlzás. Viszont azért illett volna megkérdezni Őt is. Vagy legalábbis szólni neki,lehet,hogy készült valami más programmal neked. De ha nem,akkor is ez egy alapvető kommunikáció.
2019. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Savlekotő ***** válasza:
52%
Szexelni akart,egyértelmű,amúgy ez a durci ovis szint,lehet meglepte h magadtól mertél vmit dönteni te tudod ki az úr a házban ha eddig urad volt meglephette,kettő 6 év és nem tudtok ilyet megbeszélni?
2019. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Képzeld el fordítva. A párod helyében én is megtenném egy rokonommal. Mikor haza jössz, csak közölném, hogy ma itt alszik.
2019. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szóltál neki előre?
2019. szept. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert tőlem is reggel kérdezték meg. Ő meg akkor dolgozott műnek hivogassam mikor dolgozik nem is szabad neki telozni
2019. szept. 19. 06:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem érettem, miért nem tudnak felnőtt emberek értelmesen kommunikálni. Nehogy már a huszonegyedik században ne tudj neki írni Messengeren, Viberen vagy sms-ben, hogy hahó, itt alszik a tesóm lánya. Nem "engedélyt" kell kérni, hanem illik szólni, ha valakit odahívsz, mivel az ő lakása is. Neki meg nem durcizni kéne , mint egy dedósnak, hanem kinyitni a száját és elmondani, hogy mi a baja. Csodálkozom,hogy még együtt vagytok. Nőjetek fel, mert ez a kommunikációra való képtelenség előbb- utóbb tönkreteszi majd a kapcsolatot.
2019. szept. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
4,5 éve vagyunk együtt. Nem engedélyt kérek ilyen esetben, de szólok a férjemnek, ha valaki lesz nálunk este. Hogy mégis számítson rá, mikor hazaér.
2019. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Akkor írok egy sms-t, messenger/viber akármilyen üzenetet, h mi a szitu. Nem mondom, hogy idegbajosnak kell lenni a szitutól, de ez totál alap dolog, h szólok, ha ilyesmi van... nem kell kiforgatni, nem “engedélykérés” kellett, volna, hanem alapvető kommunikáció.
2019. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!