Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akiknek kozos gyermekuk van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek kozos gyermekuk van es vegul szetmentek hogy eltek meg? Anyukaktol kerdeznem elsosorban.

Figyelt kérdés
2eves a kozos kisfiunk nagyon szereti az apjat...de a parom nem akar velunk tovabb elno szerinte sok a vita stb bar en ugy latom inkabb a felelosseg elol menekul..3napja kerem beszeljuk meg egy csalad nem csak ennyibol all de hajthatatlan..azt mondta marad meg egy honapot hatha rendbe hozzuk de egyaltalan mar egy puszi sincs koztunk sem semmi ami egy csaladhoz tartozna..bunkozik flegmazik nagyon nehez igy elni.
2019. ápr. 16. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Min veszekszetek?
2019. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazabol tudom hogy nagyon faradt sokat dolgozik.De mellette itt a csaladja is.A kisfiunkkal semmit nem jatszik velem szinte mar nem is foglalkozik ugy mint novel.Oszinte leszek azert veszekszek vele hogy szeretgessen es foglalkozzon velunk
2019. ápr. 16. 11:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Vele is őszinte vagy? Leültetek már veszekedés nélkül beszélni erről?
2019. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Az életszínvonalbeli csökkenés miatt nem veszekednél vele ? Ha nem, akkor rendben van.

32/f

2019. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Hagyd elmenni! Ő már nem szeret, nem akar veletek élni. Ez ennyi volt.

Ti is jobban jártok, ha nem ebben éltek minden nap, hogy úgy jár-kel a házban, mint egy idegen. Te se élhetsz le egy életet szeretet nélkül. Szingliként lenne esélyed találni valakit, aki megbecsül, és azért foglalkozik veletek, mert neki is öröm.

2019. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.Nagyon sokaig mi nem eltunk.igy ahogy es azt kell mondanom hogy sokkal jobn volt az mint ez.Volt osszetartas szerelem csalad...Nem.minden a penz es tudom hogy ertunk dolgozik de attol meg a csalad ugymond "haldoklik"...Egyebkent igen probaltam vele leulni szepen megbeszelni 3napja ezt teszem de o nem mutat semmi hajlandosagot...kertem valtozzunk hisz kettonkrol szol de o csak emgem hibaztat mindenert...De ha mar megadta magunknak ezt az egy honapot hogy rendbe hozzuk az eletunk akkor miert viselkedik igy...O erre azt mondta hogy ne hogy azt gondoljam hogy a nyakamba ugrik es hogy meg puszit se kapok ameg o ezt jonak nem latja...
2019. ápr. 16. 11:52
 7/14 The pale emperor ***** válasza:
100%
Szerintem ez a dolog az ő részéről meghalt. Ez az 1 hónap is gondolom azért kell neki, hogy találjon valamilakást, meg elrendezze a dolgait. Nekem az is gyanus lenne, hogy egy 2 éves gyereket ott hagy. Még azt is el tudnám képzelni, hogy szeretője van és őt választotta. Azért az nagyon árulkodó, hogy állandóan dolgozik és semmi de semmi intimitás nincs a kapcsolatotokban. Ha nincs is szerető az biztos, hogy veled már nem tervez. Én nem erőltetném, menjen ha akar.
2019. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat az igazi balhe amibol ez alakult kb 2hete zajlik...sokkal feszultebb bunkobb sokkal magyon el vam magatol szallva..kb a szexualis eletunk elozo het kesdig tartott...ra masnap mar meg sem olelt mert nincs ra ideje...Erdekes vagy nem erdekes egybe eses egy honapja kaptam egy nevtelen kamu oldalrol egy uzenetet hogy meg csal..bar ez teljes bizonyossagot nem.nyert mert eleg erdekes volt az illeto es komolyabb bizonyitekot nem kaptam
2019. ápr. 16. 12:14
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk a baba 1 hónapos korában derült ki, hogy a férjemnek fél éve szeretője van. Véletlen, egy megtalált számlából, amit nem tudott kimagyarázni. Végül beismerte. Nyilván törés ez, de veszélyeztetett terhes voltam, tudom hogy minden körülöttem és a baba körül forgott, elhanyagoltam. A másik, morális részét igyekeztem nem figyelembe venni, elhagyni. Azt gondoltam megérdemel mégegy esélyt a házasságunk. A csillagokat lehozta az égből értünk, de később kiderült, hogy továbbra is csal ugyanazzal a nővel. Ezt már nem tudtam elnézni, így életem legnehezebb időszaka következett. Válás, osztozkodás, gyermekfelügyelet, visszaállás a munkába. Ha nincsenek a szüleim és a barátaim, illetve a gyerekem, aki miatt tudtam, hogy élnem kell, akkor már nem lennék. Pokolian fájt.

Egy idő után azt vettem észre, hogy egyre többet keres és érdeklődik a hogy létem felől egy férfi a múltamból. Ma már évek óta egy párt alkotunk, van közös gyermekünk is. Ég és föld. A mai napig úgy érzem, hogy elhibázott lépés volt őt sok sok évvel ezelőtt elengedni. Őt rendelte nekem a sors, nem a volt férjemet.

Már máshogy látom, mint abban a nehéz időszakban. Jobb így, boldogabb mindenki, megtalálta a helyét az életben mindenki. Mozaik család vagyunk, de az első gyermekemet is sajátjaként szereti a jelenlegi párom, az apukájával is sokat találkozik. Ő nem kevesebb lett, hanem több, hiszen két apukája van, akik imádják. Tudok pozitívan előretekinteni és mostmár a sérelmekre is tudok úgy nézni, hogy az én jelenemet formálta boldoggá, kiegyensúlyozottá. Hatalmas törés volt és ha belegondolok egyes fázisokba, most is képes vagyok attól az érzéstől elsírni magam, de menni kell előre.

A leírtak alapján én is azt gondolom, hogy ő már csak elrendezi a sorsát, de a lelke mélyén tudja, hogy ennek vége, menni fog. Készülj fel rá lélekben. Alkoss terveket, alapítsd meg a saját elképzeléseidet arról, hogyan tovább nélküle.

Kitartás, fel a fejjel és menetelj előre. Ne szégyellj segítséget kérni a környezetedtől!

2019. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso nagyon szepen koszonom a soraid.Egyelore nem.tudom hogy mihez is kezdek hirtelen.Foleg hogy nincs csaladom anyam a szeretojevel el 15eve...apam meg ocsem nojevel el vagyis a volt nojevel..a csaladom egy katasztrofa ahogy ugy latszik ez is amiben epp vagyok.A kisfiamat nagyon sajnalom hisz erte kertem ezt az idot hogy hatha.Nem tudom hogy szeret e meg vagy sem.Sajnos o vilag eleteben ilyen volt nagykepu egoista(az mar mas kerdes hogy mire!!)
2019. ápr. 16. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!