Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, a párotok megcsinalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a párotok megcsinalja a házimunkát ha sokkal többet van otthon mint ti?

Figyelt kérdés
Iszonyat rendetlen a párom, a szakitason is gondolkodom. A lakásunk pici, 40 négyzeméter sincsen. A szobába a földön szana szét vannak a cuccai, a régi 1000 éves cuccai is a polc helyett levannak dobva a földre, a fürdőben meg nem lehet mozdulni a ruhaitool. Ha kajál, a mosatlant az asztalon hagyja, sose mosogat el, a táskája és a pulóvere levan dobva a földre. Nagyon durva a kupi. En a munka-suli kombó miatt, reggel 6kor megyek el, és fél 10 re érek haza. Nincs erőm rendet rakni. Csak vasárnap vagyok ottthon, olyankor rendet teszek, de kb szerdáig megint szét szed mindent. Egész délután fekszik és telefonozik. Mult héten szabin volt, kértem hogy tegye rendbe a lakást. 2 napig a fürdőt takarította (ami olyan kicsi hogy ketten alig férünk el) és amikor kerdeztem hogy mit csinál egész nap, akkor lecseszett, hogy ő igen is takarít. Mondtam neki hogy inkább hagyja, megcsinalom én megint vasárnap.. Mivel profi vagyok a takaritasban kb 3 óra alatt csillog minden, szóval nem értem neki miert 2 nap a fürdőszoba. Ha megkérem hogy főzzön valamit amig takaritok utána, akkor elmegy a boltba és vesz gyorsfagyasztott rántott sajtot és kenyeret ebédre. (a sajtot nem süti, hanem mikrozza)

2019. szept. 20. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Akkor is megcsinálja, amikor ugyanannyit vagyunk otthon. Mindketten dolgozunk, ketten élünk a háztartásban, tehát ketten vesszük ki belőle a részünket, egyenlően. Miért lennék olyan emberrel, akinek nem ez a természetes? Nem vagyok se mazohista, se cseléd.
2019. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Ameddig megcsinálod helyette, nem lesz rákényszerítve, hogy maga tegye meg és a leírásod szerint igénye sincs rá.

Egyébként én biztos nem tudnék ilyennel és ilyen körülmények között élni.

2019. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Mi lenne ha neki mondanád, hogy zavar ez meg az?

Ha nem neki mondod csak kibeszèled attól nem lesztek előrèbb.

2019. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1, én is így gondolom, ezért is fogok szakítani, mert ez nekem így nem élet, hogy az otthonomban csak egy takarítónő vagyok
2019. szept. 20. 15:43
 5/17 A kérdező kommentje:
3, szinte nincs nap, hogy ne mondjam neki, hogy rakjon rendet a lakásban maga után!! Annyit mond hogy ez egy csúnya lakás, és mindegy hogy néz ki. Pedig sztem pont attól csúnya, hogy mindig mindent szétb*sz
2019. szept. 20. 15:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt barátnőm csak fele ennyire volt rendetlen, de már annak is szakítás lett a vége. Érdekes, mióta egyedül élek állandóan csillog-villog a lakás. Bele sem merek gondolni mit tennék a helyedben.
2019. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Sajnos van, aki ilyen fajta, aki sose egy zoknit nem tett arrébb, és ez javulni a büdös életben nem fog.

Ez mellé olyan nő kell, aki nem bánja, ha ő nem csinál semmit.


Mi megosztjuk, mikor kinek van több ideje, az főz/takarít.


Sajnos sok lány kóstol bele akaratlanul is az anyaságba, ha 20évesen elkezd randizgatni :D

2019. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a többieknek, sajnos ez változni nem fog. Otthon valószínűleg megszokta hogy semmit nem kell csinálnia. Az én párom megcsinálja, mostanában nagyon beteg voltam, ráadásul lett egy sérülésem is ami miatt nehezen tudok most járni. Mindent megcsinál. Főz mosogat takarít. Viszont ő 18 éves kora óta önálló, egyedül élt, így hozzá van szokva ehhez.
2019. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ő nem a párod. Urad... Annak tartja magát.

Keress igazi párt.

Férfi vagyok, (50), de alap a közös házimunka. Mindig az volt. A párom kb 55% ban veszi ki a részét belőle, én 45. Ez így alakult ki. Így is marad.... Gondolom.

2019. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állítsd magad mellé, amikor takarítasz, nem tudja, hogy hogy kell...
2019. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!