Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos kimondani a szeretlek szót?

Figyelt kérdés

Öt hónapja vagyunk együtt ebből négy hónapja együtt élünk. Ő még egyszer sem mondta nekem.

Ezt csak én dramatizálom tul?


2019. okt. 16. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Emberfüggő. Nekem fontos, és itt most nyilván nem arra gondolok, hogy ötpercenként meg kötőszóként használja, de azért szeretem hallani. Persze az mindenképp fontosabb, hogy mutassa, bizonyítsa, de semmiképp sem árt, ha szavakba is önti az érzelmeit. Vannak, akiknek ez nehezen megy, vannak, akik nem szeretik hallani, simán lehet, hogy a te párod is ilyen, amivel úgy általában amúgy szerintem nem lenne baj, ha te sem igényelnéd. Mert amúgy ha csak a te kérésedre mondaná, akkor az nyilván nem lenne olyan őszinte, olyan mélyről jövő, hogy te is komolyan tudd venni és elérje a kívánt hatást.

Lehet erről beszélni, persze, hátha kicsit könnyebb lesz a lelkednek ha megérted őt, de ha ő egyszerűen ilyen típus, mint a székely a viccben ("egyszer mondtam már, hogy szeretlek, majd szólok, ha változik"- harminc év házasság után), akkor ezzel neked kell megküzdened és eldöntened, hogy ez jó-e így neked vagy sem.

2019. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Ez tényleg emberfüggő, engem nem zavarna mert nekem a szép szavak semmit sem jelentenek. Az a fontos, ha tettekkel mutatja ki, én se mondogatom gyakran. Neked viszont fontos, ha feltetted a kérdést, érdemes lenne ezt vele nyugodtan, őszintén megbeszélni.
2019. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy idő után nem mondta már az exem.

Szakítottunk persze nem ez miatt, és ma már más mondja nekem 5 éve folyamatosan. És én is mondom neki:)

2019. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Te összeköltöztél egy olyannal aki még soha nem mondta, hogy szeret???? Komoly? Akkor ezek szerint lakótàrsak vagytok? De ha eddig nem hiànyoltad ezt a vallomàst, miért akkor fontos ha màr összedobtad vele a szennyest?

Szàmomra igen, fontos. Nem lennék együtt olyannal pàr hétnél tovàbb aki ezt nem érzi/képtelen kimondani. Össze meg plàne nem cuccolnék vele.

Fura. Ilyen szituàcióról még soha nem is hallottam.

2019. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
De könyörgöm hogy jut eszedbe összeköltözni egy olyan emberrel akiről azt se tudod szeret-e???? Mert hogy aki szeret az elhiheted, hogy mondja. Hogy az anyámba lehet úgy együtt élni valakivel, hogy SEMMILYEN kommunikáció nincsen az érzelmekről? Elképzelni nem tudom hogy lehet ilyenb hülye valaki.
2019. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért költoztek vele össze egy hónap után? :O
2019. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon fontos.

Kapcsolatban is, a gyerekemnek is. Persze a cselekvés fontosabb, de nincs abból semmi baj, ha direktben hallja is

2019. okt. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem mondja, de érezteti velem, akkor annak ugyanúgy tudok örülni. Persze, jólesne hallani, és kimondani is, de baj csak akkor lenne, ha nem is érezném egyáltalán.
2019. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jajj már... nem az a kérdés, hogy miért költöztek össze... kérdező, ne dramatizáld túl, ha érzed hogy szeret, akkor jó, akkor nem kell mondani. Ha nem is érzed, akkor van gáz.
2019. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért össze költözni mondjuk valóban azzal kellene akivel szeretjük egymást de mindegy is. Szerintem fontos, hogy minden nap el hangozzon vagy legalabb 2 naponta, de a legfontosabb hogy ereztesse
2019. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!