Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Önfejű makacs férfi meg tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pfccfp kérdése:

Önfejű makacs férfi meg tudja gondolni azt amit akar vagy megy a saját feje utàn?

Figyelt kérdés
Elhidegült nem szeret, de át karol, csókot ad és szexel is velem!? 5 Eve vagyunk együtt 3 gyerekünk van,sok jó es rossz történt velünk! Én szeretem és nem tudom elengedni! Nehéz!!!! Volt egy megjegyzés amit nem értek! Ha nem szeret miert kéri ezt? ő mással nem osztozik a pinán? Bocsi de így mondta köszönöm a válaszokat! Trollok kerüljenek

#önfejű ember
2019. okt. 17. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ezért nem kell 5 év alatt 3 gyereket csinálni egy gyakorlatilag ismeretlennek.
2019. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne trollkodj inkább foglald le magad! Puszi
2019. okt. 17. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem trollkodás, hanem a fájó igazság. Pár hónap után már potyogtattad is a gyerekeket egy olyan férfinak akit kicsit sem ismertél, a kapcsolatot elhanyagoltátok mert inkább a pujagyártással foglalkoztatok. Mit vártál, hogy ebből valaha is értékelhető kapcsolat vagy tartós szerelem lesz? Dugni jó vagy neki és kész, szeretni sose szeretett, ennyiről szól a történet.
2019. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"mással nem osztozik a pinán?" - azt mondja, hogy megcsalod.
2019. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!