Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/nők, akik nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, akik nem akarnak gyereket! Képesek lennétek mégis vállalni egyet, ha a párotok nagyon szeretné?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 19:01
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
19%
Ha szeret téged akkor lehet, de ez olyan dolog amit nem lehet ráerőszakolnia másikra.
2019. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ebben nem lehet kompromisszumot kötni, nem csesznék ki így szerencsétlen gyerekkel. Ebben az esetben fájó szívvel de elhagynám a párom, hadd találjon olyan nőt, akivel teljesülhet ez a vágya.
2019. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább elválnék.
2019. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sem a gyereknek nem lenne jó, se nekem. És végsősoron a páromnak se, mert egy-egy későbbi vita során előjöhet hogy "bezzeg a gyereket is miattad vállaltam". Hozzáteszem én még nem vagyok biztos a gyerek kérdésben, de ha 100%-ban nem akarnék akkor így vélekednék.
2019. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
És ha minden más passzol, csak ez nem? Ezért eldobnátok egy kapcsolatot?
2019. nov. 1. 19:07
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok, ezt már eldöntöttem, ebben nem tudna befolyásolni a párom.
2019. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Bárkit bármennyire szeretek a legfontosabb mindig a saját boldogságom és életem lesz. Ez az egy életem van, nem fogom kínszenvedésben leélni. Nem vagyok anya típus, a gyerekeket ki nem állhatom, sem pedig az alkalmatlan szülőket akikkel napi szinten találkoznom kéne és jópofizni a neveletlen, semmirevaló gyerekeikkel.

Egy ilyen fontos kérdésben mindig önmagamat fogom választani. Főleg mivel a gyerek érdeke is, hogy ne olyan szülő nevelje fel aki sosem akarta őt és nulla anyai vér van benne.

Hogyha a párom gyereket szeretne még mindig ott van az örökbefogadás mint opció. Akinek ez nem opció az valójában nem gyereket akar csak bizonyítani, hogy ő mekkora férfi mert tud gyereket csinálni és géneket továbbörökíteni.

2019. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen, eldobnám emiatt a kapcsolatot, mert ez egy kardinális kérdés és nincs olyan, hogy minden más működik, csak épp egy alapvető dolog nem.
2019. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Férjem szeretett volna gyereket, én nem,mégis együtt vagyunk 15 éve.Nem szűltem,de nem is dobtam el a kapcsolatot.
2019. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Dehogyis vállalnám be! A gyerekvállalás nem olyan, mint mondjuk egy unalmas filmet végignézni a párod kedvéért, ami pár órát elvész az életedből, aztán túlvagy rajta. A gyereket ki kell hordani, meg kell szülni, aztán fel is kell nevelni. Minimum 19 év elmegy az életedből erre, valószínű ennél sokkal több is. Több évtizedig csinálni valamit, amit te nem akarsz csak a másik kedvéért őrültség. Ráadásul nem csak magaddal tolnál ki, de a gyerek is érezné, hogy az anyja nem akarta őt soha. Eleve rossz családi életre lenne ítélve. Ez senkinek nem lenne jó.
2019. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!