Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után elkényelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után elkényelmesedtünk, már nem szeret?

Figyelt kérdés
3 hónapja költöztünk össze, és azóta úgy érzem, mintha már 20 éves házasok lennénk. Rám hagyja a háztartást, a bevásárlást, láthatóan zavarja, ha neki kell csinálnia valamit, emellett a szexuális életünk repült a kukába, mivel állítása szerint nem tudja miért, de nem kívánja, és előttem is volt már vele ilyen.. Amióta vele vagyok, 10+ kilót híztam, de annyira nem feltűnő mert arányosan jött rám, de lehet ezért nem kíván már? Emellett nagyon zavar, hogy sokkal többet keres mint én, a lakbért és a rezsit is ő fizeti, ezért kiszolgáltatottnak és frusztráltnak érzem magam, de nekem az egész fizum elmenne csak erre a kettőre, külön kasszán vagyunk egyébként.. Többször is próbáltam vele beszélni ezekről, de sose kaptam értelmes választ.Én gondolom túl vagy tényleg nem klappol valami? 22/L

2019. nov. 7. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát ez kuka. Annyi a pozitívum hogy nem vagytok házasok, bármikor tudsz dobbantani.
2019. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Kb. mint, ha az öcsém nőjét írtad volna le.


Gusztustalanul elhízott, de ő is mint, te azzal vigasztalja magát, hogy arányosan.


Na persze...


Bárcsak, leszállnátok a földre és kilépnétek az életükből.

2019. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

3 hónap alatt 10 kiló az rengeteg! És mi lesz később?!

Ne csodálkozz, hogy a pasi hozzád sem nyúl.

2019. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Mi lassan egy éve élünk együtt, de soha fel sem merült ilyesmi, ami nálatok megy. Ha felmerülne, abban a pillanatban meghúznám a határaimat meg a szabályokat a társas együttélésben, amit vagy betartunk, vagy nincs harag, de külön élve könnyebb...


10 kiló így is, úgy is feltűnő, ezzel ne takarózz. Lehet, hogy nem látod, de látszik.


Ha nem tetszik a béred, tanulj értékelhetőt és keress normális állást. Én is ezt tettem, amint lett saját lakásom és igényem arra, hogy ne legyek kiszolgáltatott. Másképp nem fogsz ettől az érzéstől megszabadulni. Ha úgy van, akkor ráadásul tőle sem.


Szerintem gyereket vállalni neked még korai. Fiatal csaj vagy... Akkor miért van egy lusta fiad?

2019. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindig könnyebb a másikra mutogatni, hogy ő a lusta, meg ő mit nem tesz meg azért, hogy jobb legyen, miközben te meg 10 kg-ot híztál. Tehát látható, hogy azért nem csak a barátod itt a ludas, pláne úgy, hogy anyagilag ő állja a lakhatást.


De amúgy lehetne közösen is csinálni a háztartást, meg a bevásárlást. Az egyik porszívózik, a másik utána rögtön felmos. Egyik nap te mosogatsz, másik nap ő. Kirakni nem kell még a srácot, de azért nyilván kompromisszumot kell kötni, mert nem baj az, ha elkényelmesednek emberek, csak vegyük észre, és tegyünk ellene.


Amúgy vedd figyelembe, hogy mivel ő fizeti a lakhatást, ezért jó eséllyel te mennél, ha menni kéne. Ő neki van hol lakni már most is, hisz ő állja.

2019. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogyni meg nem kell elmenni edzőterembe, van rengeteg otthon végezhető diéta és mozgásforma, sokan csinálják gyerekek mellett, és működik.


Minden csak elhatározás kérdése. Nyilván felismerés nélkül nincs elhatározás, de te legalább eljutottál már a felismerésig, hogy ami van, az nem biztos, hogy hosszútávon jó. Azt kell elemezni, hogy TE mit tudsz megtenni annak érdekében, hogy jobb legyen, ne azt, hogy a párod mit tegyen meg. Lehet, hogy pont azzal motiválod, ha elkezdesz valamit csinálni. Vagy lehet, hogy máshogy kéne hozzáállni a szexhez, nálam pl sokkal jobban bejön a spontaneitás, mint az, hogy most előre eltervezett napon és időben szexeljünk. Szexi bugyi, combfix, hordjál másabb ruhákat.


Kicsit fel kell kelteni azt az érdeklődést, mert a nők szeretik elvárni, hogy a párjuknak minden körülmények között álljon fel, és teljesítsenek, de hogy közben a nő elhízott, bekényelmesedett, zsíros a haja, lelazult a vonzó ruhatár, és 5 éves a misszionárius pózban nyomják, az nem tűnik fel senkinek.


Csak az, hogy a férfinak valamilyen misztikus oknál fogva nem áll fel.

2019. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyit dolgoztok, ki mikor ér haza? Azért kérdezem, mert ha te már otthon ülsz 2 órája, amikor ő hazaér, akkor joggal várhatja el, hogy mosogass el. Persze fordítva is igaz, ha ő már 4-kor otthon van, te meg 6-kor érsz haza, akkor az alatt az idő alatt nyugodtan lerendezhette volna a lakás felét, vagy hazafelé bemehetett volna a boltba, stb.


Arra vagyok kíváncsi, hogy mi történik akkor, amikor te a házimunkát, bevásárlást végzed. Ő dolgozik, úthon van hazafelé a munkahelyéről, vagy lóg a haverokkal, otthon TV-zik, stb?

2019. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!