Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan vezessem rá a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá a párom arra hogy nem helyes amit csinál?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt, sajnos csak fél éve sikerült összeköltözni. Előtte nem voltak gondjaink, de most azt érzem egyre jobban kiéleződik a kettőnk közti ellentét.



A gondok ott kezdődnek, hogy nem segít. Szomorú tény, de egy családi vita vezetett végül oda hogy előbb egybe költöztünk.


Én még tanulok, de ez mellett dolgozom is. Hétköznap suli után amikor kevés órám van és 1-kor végzek, este 10-ig két nap.


És hétvégente mindkét nap, 7-től este fél 11-ig. Nem akarok a terheire lenni, nem akarom azt érezze eltart, de annyira nehéz mert itt vannak a vizsgáim és nem segít se főzni, se takarítani, sem mosni.


Én nem azt akarom helyettem csinálja meg, annyit akarok legalább ha elpakolok és hazaérek, ne a szobaközepére dobja le a ruháit vagy ne hagyjon ott mikor elérakok mindent hogy egyen, befejezi aztán elvonul telefont nyomkodni. Nem kérdezi meg legalább a teritéket segítsen-e leszedni.


Mióta új munkahelye van, én azt érzem teljesen elszállt magától. Azt érzem minden erőmmel próbálok azon lenni legyen belőlünk valami, erőmön felül próbálok sokszor dolgozni hogy ne minden ráháruljon.. Én meg ha kérek valamit azt érzem nem érdekli.

De nem bírom a folytonos hazugságokat már elviselni.


Próbáltam neki szépen elmondani, de semmi haszna. Ha meg már mérges vagyok bámulja a falat mikor elmondom a gondjaim és nem felel. A szemembe sem néz.


Szóltam neki hogy nekem is fogy a türelmem, és nem muszáj együtt élnünk.


Vállalt vont most is, és lement. Azt mondta 'tudja jól padhelyzetben vagyok, drukkoljak elő valami újjal'...


Valahol azt gondolom tudja jól nem tudok mit tenni, és ezt kihasználja. De nem maradnék azért hogy menedékem legyen és azt lássa elvagyok veszve...


Mit kezdjek vele?


2019. nov. 8. 08:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Lusta, genyó, ne maradj vele!
2019. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Dobd ki.

Tipikus pasi, valtozni nem fog

2019. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Haaat. En azt mondanam hogy ha mar beszeltel vele es nem hasznalt akkor mond azt hogy most 1 honap szunetet tartotok mert ez igy nem jo es nem akarod tovabb csinalni igy. Ha rajon ezzel hogy mennyire fontos vagy neki es ezutan tenni is fog erte hogy jol erezd magad akkor jo ha nem hat nem. Drasztikus de neha csak igy lehet
2019. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha neked nem jó így, akkor hagyd ott.
2019. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%
Én mondjuk régi gondolkodásu vagyok ilyen téren a párom is így nálunk ez nem probléma. Ő hozza haza a több pénzt haza és konkrétan eltart így én cserébe mindennel ellátom itthon. Nem gond a pakolás sem utána. Nekem személyszerint így jó! Én úgy gondolom ha valaki letesz azért valamit az asztalra nem feltétlen pénzt de ebben a szituban ez van akkor cserébe én is megpróbálok olyasmit nyújtani ami jól esik neki.
2019. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Mindegy, hogy mit csinálsz, ahol ő lakik és ami az ő otthona, azt felnőttként kötelessége rendben tartani és felelni érte, akár vagy, akár nem, akár dolgozol, akár nem. Ebből nincs vita, nélküled is meg kellene csinálnia.


"ne a szoba közepére dobja le a ruháit"

Megfogod, felveszed és vagy az ölébe dobod, vagy az asztalára, hogy akkor most szépen megmutatja, hol ennek a helye. És ha megint a szoba közepén lesz, a kukában fog kikötni.


Mosatlan edények: veszel neki papírtányért és ha nem érti a célzást, elmagyarázod, hogy mostantól nem fog nyúlni a rendesekhez, mert nem tud vele bánni.


Nem tudom, melyikőtöknél laktok, de ha nálad, akkor azt hiszem, megmondhatod, hogy ez a te otthonod, te pedig nem akarsz disznót tartani a lakásban.

Ha az övé, akkor meg ha nem jönnek be az általam leírtak, vonj vállat és menj el a mocsok mellett, amit csinál. Ha megkérdezi, hogy mi van, majd megmondod, hogy a saját otthonodról gondoskodnál, az övét pedig kedvére alakítja vagy hanyagolja el, te alkalmazkodsz az új designhoz, szíve joga magára rohasztani a lakást.

2019. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Átbwmeszéltétek, de nem változott kicsit se. Ezek után én nem várnék többet, és szakítanék.


Ne hidd azt, hogy ne tudnál mit tenni helyzetet javulásán, átmenetileg biztos tudsz barátoknál/szülőknél/hostel én lakni és találni másik albérletet.

2019. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Alacsony tudatfejlettségi szinten álló humanoid egyed. Megválni tőle!
2019. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Itt a legnagyobb problèmát abban látom, hogy igazából nyíltan a kèpedbe vágta, hogy tudja, hogy tőle függsz, ki vagy neki szolgaltatva, így bármit megtehet. Ilyen emberrel minek együtt lenni? Az ilyen nem társ.

Egy dolog lenne, ha csak lusta lenne, meg rendetlen, azokon lehet nèmileg valtoztatni. De ő tiszteletlen veled...ès ez csak rosszabb lesz, jobb nem.

Èn azt mondom, ha meg tudod oldani, akkor költözz el tőle mindenkèpp.

2019. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem miért lett lepontozva az 5.

Pedig igaza van, hozza haza a pasid a pénzt, ha már így el van telve magától, akkor neked nem kéne este 11 igezned és akkor lenne időd rendet rakni, főzni.

Hagyd ott, majd akkor megtanulja kiganézni magát.

2019. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!