Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az baj ha reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj ha reggel mindig meztelen vagyok? Zavarhatja vagy nem? Ti miben vagytok olyankor?

Figyelt kérdés

Mikor elmegyek zuhanyozni utána is csak bugyit veszek fel és melltartót, mikor indulunk dolgozni előtte kb 10 perccel öltözök fel. Barátomon mindig van nadrág felső is.

Meg csak 2 hónapja költöztunk össze

21n


2019. nov. 10. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ebben mi a meztelen? Én is meztelen vagyok, csak van rajtam ruha. Gyerekek, a szátok evés és szexuális tevékenység mellett kommunikációra is alkalmas.
2019. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ebben a kerdesben annyi ertelem volt, hogy rajottem miert nincs 21 eves baratnom
2019. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Én minden reggel meztelenül szoktam zuhanyozni.
2019. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Valszeg o azert oltozik fel mert ugy erzi jol magat, te meg azert nem, mert te meg ugy.


Engem amugy zavarna, hogy melltarto van rajtad reggel, mert csak bugyiban sokkal szexibb egy lany:) Viccet felreteve:

1. Ha zavarna, akkor vagy szolna, vagy telleg ugyanugy nem tud kommunikalni ahogy te sem.

2. Kerdezd meg tole: Jozsikam, nem zavar teged, hogy reggelente bugyi melltartoban vagyok?

2019. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap az asszonyon csak vastag zokni volt reggel tusolás után, mert hideg a kőpadló.


Mondjuk előtte volt nem sokkal egy kis örömködés... :)

2019. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én imádnám ha az én párom állna így hozzá :)

Én alsóban alszok, abban is vagyok egészen munkába indulásig, ha hideg van, akkor egy köntösbe belebújok.

Ő pizsamában van, abban is alszik, mert fázós típus nagyon.

Pedig jó lenne ha félmeztelenül, vagy akár teljesen pucéran rohangálnánk mindketten ilyenkor.

Ő 26n én 27f

2019. nov. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Max feszülni f9g rajta az a farmer.
2019. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz, mi nem lakunk együtt, de ha kettesben vagyunk én full pucér vagyok a páromon legrosszabb esetben is van alsó. Neki így kényelmes nekem úgy. Nekem azt mondta őt nem zavarja. De kérdezz rá
2019. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, ha te így érzed jól magad, és ez őt nem zavarja.

Én meztelenül alszok, és ameddig nem kell kimozdulni otthonról addig általában meztelen vagyok.

2019. nov. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én szoktam sokat meztelenkedni, sőt sokkal jobb is úgy, mert nem sül meg a zacskó, és szellőzni is tud, valamint kézközelbe kerül az árbóc is ha egy csaj hancúrozni akarna vele. 30/F
2020. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!