Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van rajtam kívül aki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül aki így érez, hogy egyedül jobb?

Figyelt kérdés
Nos úgy érzem, hogy jól megvagyok én egymagam és nincs szükségem partnerre jelenleg. Sőt néha irtózom a gondolattól, hogy eggyyütt fogok majd vkivel lenni, beszélgetni ne is beszéjünk az intim dolgokról. De néha mégis akarok valakivel lenni de félek. Félek az emberektől, félek beszélgetni és találkozni idegenekkel. Én eltudom képzelni magam hogy egyedül leszek életem végéig, de mégis valami vonz. Főleg az én helyzetemben, hogy inkább a lányokat kedvelem jobban az is szorongást indít bennem. Hogy menjek oda egy lányhoz és kérdezgessek tőle stb.ezt el nem tudom képzelni, max ha chatelésnél derulnek ki dolgok, hogy ő is szereti alanyokat stb..Más is van így vagy csak én vagyok szerencsétle? :D Amúgy 22.L vagyok. És bocsi ha kicsit hosszú lett de kíváncsi vagyok.

2019. nov. 11. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2019. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Gyerek vagy még fejben, ennyi az oka.
2019. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Menj fel különböző oldalakra és ismerkedj! Nyilán nem mehetsz oda random valakihez hogy héé tetszel stb!
2019. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Legalább barátaid kollégáid vannak?


Vagy mosogatószert és tejet is futárral rendelsz az áruházból? és online dolgozol?

2019. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Most akkor egyedül akarsz lenni, vagy nem mersz társat keresni? Nem mindegy. Fel kell vállalni azt, aki vagy. Mások is vannak így. Lesz olyan, akivel passzoltok, legyen az lány vagy fiú. Persze nem kötelező, de szerintem a megfelelő párral jobb, mint egyedül. A lényeg, hogy ne légy a saját boldogságod útjában.
2019. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna hogy ilyen kevés értelmes választ kapok. Nincsenek barátaim, ismerök se nagyon. Épp ez az nem tudom épp eldonteni.
2019. nov. 11. 22:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel társasági lények vagyunk, ne is várj hozzád alkalmazkodó választ. Nekem pl. szuksegem lenne, csak az utobbi egy evben nem talaltam megfelelo lanyt, bar a mi generacionk mar nagyon nehezen talal. Statisztika szerint az orszag ketharmada szingli. 23f
2019. nov. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudsz dönteni, akkor szerintem próbálj meg ismerkedni. Ha nem jön be, könnyen visszatérhetsz az egyedülléthez. Lehet, higy egy pszichológus nem ártana. Addig ha gondolod, szívesen beszélgetek veled, de nem erőltetem.
2019. nov. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, ha így érzel. NEm kell vele foglalkozni
2019. nov. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!