Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek picit felfogná, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek picit felfogná, h mit jelent ez nekem, ha az exem ingjét venném fel este pizsama helyett?

Figyelt kérdés
Fél éve lakom a barátomnál, ma nagytakarításkor a konyhaszekrény tetejéről lekerültek a kerámiák, az aljukon dátumok, szivecskék. A korábbi kapcsolatának emlékei. Elmosásuk után megkértem, h legyen szíves eltenni, mert én nem szívesen látom ezeket,most, hogy tudom minek az emlékét őrzik. Ő azt válaszolta, h nem érti???!!! ezzel mi a bajom, fogta és bepakolta a dolgozószoba egyik polcára. Szerintetek picit felfogná, h mit jelent ez nekem, ha az exem ingjét venném fel este pizsama helyett?
2019. nov. 24. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Ne jatszmaz

Amigy en sem ertem egyszeru disztargyak

Vagy te az osszes exedtol kapott dolgot szakitas utan kikukazod???

2019. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Mint írtad emlékek, mint ahogy az exed inge is, amit elraktál, és bosszúból felvennéd. Nem hiszem, hogy a szekrény tetején azért volt, mert nézegette, puszta megszokás. Te azt az inget miért vitted magaddal, magadból indulsz ki?
2019. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. sok emlékem van az exemmel közös utazásokról. Nem az exre emlékeztetnek, hanem a helyekre, ahol jártam (történetesen épp vele, de attól még szép emlékek). A múltat nem lehet kitörölni!
2019. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem , mi bajod van pár kerámiával egy polcon.
2019. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, h játszmázás és ezért dilemmázom. Természetesen nekem is megvannak a múltam emlékei, egy dobozban a szekrényem aljában.
2019. nov. 24. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te ugyan úgy őrízgeted az exed ingét amit még használni is akarsz, de neki nem porosodhat pár edénye a polcon amikhez hozzá se nyúl? Remek...

Már azzal is baj van, hogy ilyeneken kiakadsz, de azzal még inkább, hogy annyira éretlen vagy, hogy az ilyet csak gyerekes játszmázással tudod kezelni.

2019. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.

Pláne, ha a konyhaszekrény tetején voltak, én spec nem is látom mi van fent (hat hét vízipisztoly, fakard, lézerkard, ezt is azért tudom, mert takarítottam meg koboztam el a kölöktől)

Ha nagyon rondák, értsd sose venné jó ízlésű meg, akkor rakatnám el, de ha illik a képbe, miért ne?

2019. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Dugd el öket, bosszú helyett.

Én az exeim dolgait mindig dobozva tettem azt pedig a szekrénybe.

2019. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Megvallom èn sem èrtem, hogy mièrt zavar pár kerámia a dolgizószoba polcain. Mèg csak nem is a nappali.

Hát ha nekem valaki ilyen piti játszmázásba kezdene, bacnám kifelé. Úgy pizyama-ingestül ahogy van. 😎

Fel kellene nőni, ès nem problèmázni pitiáner dolgokból.

2019. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Miért várod a párodtól, hogy komolyan vegye a kérésedet, ha te is óvodás szinten reagálsz egy konfliktusra? Ha nem érti, miért zavar ez téged, ostoba játszmák helyett akár el is magyarázhatnád neki. Nem hisztizve, nem féltékenykedve, hanem kulturált felnőttként. Ha ezek után sem hajlandó figyelembe venni a kérésedet, akkor sem az a megoldás, hogy az ex ingében mutogatod magad, hanem az, hogy átgondolod, van-e egyáltalán értelme ennek a kapcsolatnak. Ha nem vagy képes félre tenni az egódat, és sértődés helyett kimondani, ami zavar, akkor nincs.
2019. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!