Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek picit felfogná, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek picit felfogná, h mit jelent ez nekem, ha az exem ingjét venném fel este pizsama helyett?

Figyelt kérdés
Fél éve lakom a barátomnál, ma nagytakarításkor a konyhaszekrény tetejéről lekerültek a kerámiák, az aljukon dátumok, szivecskék. A korábbi kapcsolatának emlékei. Elmosásuk után megkértem, h legyen szíves eltenni, mert én nem szívesen látom ezeket,most, hogy tudom minek az emlékét őrzik. Ő azt válaszolta, h nem érti???!!! ezzel mi a bajom, fogta és bepakolta a dolgozószoba egyik polcára. Szerintetek picit felfogná, h mit jelent ez nekem, ha az exem ingjét venném fel este pizsama helyett?
2019. nov. 24. 18:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez eléggé idióta viselkedés lenne tőled. Légy felnőtt és fogadd el, hogy neki ez egy emlék a múltjából és ehhez az exe is hozzátartozik. Amíg ez az ex csak pár kerámia darabon jelenik meg addig nincs miért aggódni és nem kell gyerekesen akkor én meg felveszem célzásnak az én exem ingjét. 1, lehet észre sem veszi 2, idiótának fog tartani
2019. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!