Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban mennyire van szükség arra hogy a párok programokat szervezzenek kettesben?

Figyelt kérdés
Már évek óta együtt élünk a barátommal. Nem járunk el gyakran itthonról, talán havonta egyszer. Sokszor elfordul h amikor havonta egyszer el is megyünk akkor sem kettesben, hanem valami csaladtaggal, vagy baráttal. Engem egy kicsit zavar, és már mondtam is neki, de ő azt mondta hogy otthon úgyis együtt vagyunk és barátokkal is kell menni,es hogy szerinte sokat járunk el, de szerintem a havonta egy az nem sok. Kettesben szinte semmilyen programunk sincs, ha a heti bevásárlást leszamitjuk.
2019. nov. 25. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért fontos a kettesben eltöltött program.

Színház, mozi, kirándulás, vagy wellness.

2019. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fontos.

Mi minden héten megyünk valahova kettesben a vőlegényemmel. Mozi, színház, múzeum, séta, koktélozás, vacsora, szabaduló szoba, van, hogy csak séta a belvárosban. Szerintem jó így. Kellenek az ilyen élmények.

2019. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es voltam, már úgy értem, együtt élünk, és úgy.
2019. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fontos, hanem minden párkapcsolat alapja. Otthon üléssel nem lehet a lángolást és a szerelmet fenntartani. Ha semmi romantikus, kettesben töltött program nincs akkor nagyon hamar ki fog hülni a dolog és lehet egymás mellett tengődni a langyos szarban évekig. Ha nem akarjátok, hogy legyen egy unalmas, megszokásból fenntartott kapcsolatotok nulla érzelemmel akkor kötelezőek a közös minőségi programok, a közös élmények. Ezeken kívül az ég világon semmi nem fogja a kapcsolatot összetartani és már csak lakótársak lesztek nem pedig egy pár.
2019. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyet értek veletek. Csak sajnos a párom nem így gondolja :(
2019. nov. 25. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézd, a párod nem alkalmas komoly kapcsolatra. Fogalma sincsen, hogy kell egy kapcsolatba energiát fektetni és nem is érzi ennek a súlyát. Az, hogy te akarsz-e langyos megszokásban élni a te döntésed nyilván, de ez nem fog változni.
2019. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha szóvá teszem akkor valamikor azt mondja, hogy nem engedhetjuk meg magunknak hogy hetente elmentjunk.de ez nem igaz, nem tudom miért néz hülyének. Nekem elég lenne egy séta, kávé, egy süti..

Vagy ha azt teszem szóvá, hogy jön velünk más is amikor egyszer kimozdulnank, akkor az van h én önző vagyok h csak azt akarom h ő velem legyen, pedig csak örülnék annak ha közös programunk lenne ketten.

2019. nov. 25. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hatalmas igényem van arra, hogy minőségi időt töltsek a párommal. Ebbe beletartozik az is, hogy kimozdulunk, kirándulunk, elmegyünk a közeli parkba. Nem feltétlenül fizetős program kell, de a négy fal között elsorvadni nem életcél.

30N

2019. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis kellenek programok kettesben mozi színház séta.
2019. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fontos, a kötelékek végett.
2019. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!