Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyen munkarend mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen munkarend mellett lányok hogyan osztanátok be a házimunkát?

Figyelt kérdés

Reggel fél8től 4ig utána 5től 9ig dolgozik általában, de vannak olyan is hogy csak 7ig dolgozik. Szombaton is foglalt.


Nem szakad rá a házimunka teljesen én is kiveszem szó nélkül a részem.

Bnőm mindig arra hivatkozik h mikor csináljam meg?-még arra a munkára is ami tényleg 5perc( edény elrakás stb).

Azon kívül h betesz a gépbe egy adag szennyest és bepakolja a mosogatógépet semmit nem csinál. A kipakolása és a kiteregetés is rám marad pl.


2019. nov. 28. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Hétvégén megfőztök arra a 4 napra és puszi. Ráadásul elég egy étkezéskor főtt kaját enni, egyébként elég a sali, vmi szendvics, én túrót szoktam csinálni vagy hasonlók. Kaja kipipálva. Felmosni, porszívózni, kimosni elég péntek este vagy hétvégén. Vasalni a legtöbb ruhát fölösleges, mert nem ing.

Elöblíteni a tányért, amíg nem szárad rá a kaja, 2 perc.


Ki az a barom állat, akinek nincs ideje a házimunkára? Ezen a nyomorult oldalon magukat rohadtul elfoglaltnak képzelő emberek osztják az észt, aztán annyit mégsem sikerült felvillantani, hogy fizessenek bejárónőt. Az alatt a szint alatt meg bőőőven van ideje az embernek egyedül is eltakarítani maga körül és főzni magára. A többi csak kifogás.

2019. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Minek két állás? Tényleg muszáj az 5-9-ig tartó meló? És ő mikor él és pihen?

Nem fog sokáig élni ezzel az életvitellel az is biztos. Kiégeti magát, lefárasztja.

Tényleg megéri ez neki?


Vasárnapja pedig ott van.

2019. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy. Barinőkkel szoktunk képeket csinálni hogy milyen rumlis a lakás.

Nem ilyen lenne persze, mert mi nem vagyunk otthon, ugye dolgozunk.


Ha te dolgoznál és nem lennél ennyit otthon, akkor nem maradna utánad mocsok.

Ha meg nem dolgozol annyit mint a barátnőd, rakj rendet mire hazaér.


Csak könnyű másra mutogatni.

Nekem mindent megcsinált az uram amikor olyan munkám volt hogy full elfoglalt voltam.

2019. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Egyik kollégám dolgozik így, most fog felmondani, mert elfáradt ebben. Igaza is van. Persze nekünk még rosszabb lesz ezután, de az már más kérdés. Én is megyek nemsokára ^^
2019. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

A heti ebédet munkahelyen kellene megoldani, vagy bárhol máshol, de nem otthon főzicskéléssel.

Este/reggel hideg kaja, esetleg este virsli, pizza stb,amit egyszerű elkészíteni, és nem kell sok edény hozzá.


Ne vicceljetek már,hogy napi 12 óra munka után bárki is csodálkozik,hogy nincs kedve/ereje a házimunkához?

Ha muszáj ennyit dolgozni, nagyon át kell gondolni az otthoni teendőket. Ha Te, kérdező, többet vagy otthon, vállalj magadra többet.Ha viszont nem tudsz, akkor szervezzétek át úgy az életeteket,hogy csak a legszükségesebb feladatok terheljenek benneteket,a többi /pl. étkezés/ oldjátok meg házon kivül.

Gondolom vásároltok is, hetente 1X nagyobb, hétközben csak a pékárú legyen.

Csekk semmi, csoportos átutalással menjen minden.


Hozzáteszem: nagyon sokan nem vállalnának be ennyi munkát, ezt is értékelni kell.

2019. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyi munka mellett én nem is csodálom, hogy fáradt. Szombaton is munka miatt elfoglalt?

Egyébként a helyedben baromira nem várnám el, hogy ezek után bármit is csináljon otthon. Inkább azzal lennék elfoglalva, hogy valami optimálisabb helyzet álljon elő, például hogy munkahelyet tudjon váltani, vagy otthagyni az egyiket.. Nem tudom, miért kényszerül erre, de azt az okot kéne megszüntetni. Aztán ha már csak 8 órát dolgozik, lesz ideje és energiája jobban kivenni a részét az otthoni dolgokból.

2019. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén? Sehogy. Ha több, mint 12 órát dolgoznék egy nap, az lenne a legkisebb gondom, hogy hogy néz ki a lakás. Nem arról van szó, hogy sok az öt perc, hogy elrakja az edényeket, hanem gondolom örül hogy él, és lerakhatja végre magát az ágyba amikor hazaér.
2019. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Miért dolgozik ennyit? Ez nagyon nem normális. Ilyenkor nem csak a fizikai kimerültség a baj, hanem a szellemi is. Heti 6 nap napi 13 óra munka után nem csoda, ha meghalni sincs ereje az embernek.

Keressen normális munkát és akkor majd tud normális emberként funkcionálni. Addig meg hívjatok egy takarítónőt. Heti 1x kb 800-1000 ft/alkalom.

2019. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Tehát dolgozzon egész nap meg még takarítson is rád egy az egyben. Burkoltan ez lenne az elvárás. Figyi, szerintem ő unja meg ezt előbb vagy fárad bele. De nyugodj meg, te akkora főnyeremény vagy, hogy nagy kegyesen két tányért arrébb raksz magad után, hogy minden nőt felszedhetsz majd. :D
2019. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb hasonlót nyomok és sehogy nem osztom be. Amikor picit több időm van, akkor próbálok mindent megcsinálni, pl vasárnap. Az edényeket este nyilván egyből elmosom kaja után. Szerencsére én egyedül lakom és legalább az esti munka itthonról van. Vasárnap szoktam kitakarítani a lakást, akkor is főzök, amit akkor főzök az kitart kb szerdáig, utána meg rendelek meg hideget eszek. A mosást is hétvégén tudom le. Hála az égnek nekem a szombat is szabad, akkor szoktam családozni, élni és pihenni, de ha az nem lenne valószínűleg felkötném magam.


A párodnak van egy vasárnapja élni, rendet tartani és pihenni.. Örülj, hogy egyáltalán még rád van minimális ideje. Ez nem élet.

2019. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!