Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg fogyás összevissza...

10 kg fogyás összevissza (éjjel-nappal) munkarend mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


22 éves vagyok 64 kg 165 cm, egy hónapja még 57 kg voltam.

Elkezdtem dolgozni egy olyan helyen, ahol 12 órázok 2 nap nappal 2 nap éjjel majd 2 nap szabadnap. A helyen nincs hűtő, mikro, csak egy rohadt automata, plusz ülőmunkát végzek.

Péktermékek zabálása mellett fel is csússzant 7 kg (gyógyszer mellett ami mégjobban hajlamosít a hízásra) és megijedtem mikor nem jött rám az egyik nadrágom.


Ötletek esetleg, hogy ilyen időbeosztás és a munkahelyi feltételek mellett, hogyan tudnék szépen lassan 10 kgt leadni?



2019. jan. 2. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nehéz dolog. Szinte a lehetetlen kategóriába tartozik ilyen feltételek mellett.
2019. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen az időbeosztásod. Én anno úgy dolgoztam, hogy két nap 14-22-ig, utána két nap 22-06-ig.

Én a 14-22-es napokon délelőtt, plusz szabadnapokon eljártam futni, plusz rendesen diétáztam. Felkeltem hétkor, edzettem, majd elkészítettem az ebédet, délben ebédeltem. Irodában délután háromkor uzsonnáztam. Este hétkor vacsoráztam, vagy vittem magammal kaját, vagy a pizzériából rendeltem salátát.

Éjszakás napokon is edzettem, ettem rendesen, majd este egy kicsit bőségesebb vacsit ettem és ittam egy kávét. Éjszakás műszakban nem ettem, csak egyszer, éjfél és kettő között, valami nagyon könnyűt, salátát, vagy korpakekszet sajttal. Másnap 7-14-ig aludtam, majd ebéd, pihenés, este könnyű vacsi, kávé, stb.

Nekem így sikerült 12 kilót leadni úgy, hogy harminc éves voltam.

Csak azért írtam le, hogy lásd, nem lehetetlen, de valóban nem könnyű, és elég nagy szervezést igényel, hogy mindig legyen kajád.

2019. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen beosztás mellett tudtam 18 kg-t fogyni. Az éjszakázás külön jó volt, mert a fáradságtól kevésbé voltam éhes. Tornázni műszakok után tudtam. Enni pedig általában a műszak elején ettem valami laktatóbb, fehérjedús ételt (egy darabig minden eláll hűtés nélkül), ízesített vizet ittam, mert attól is kevésbé voltam éhes, egy kávé lement hajnal 1-2 körül, utána 5 óra körül megettem a szendvicsemet vagy amit vittem magammal. Kis barnakenyér, és tojás vagy valami hús, vagy joghurt, kefir stb.

Télen ha nem volt hűtő én simán kitettem az ablakba a kajám.

2019. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!