Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket megütne a párotok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket megütne a párotok, ha nagyon feldühítenétek?

Figyelt kérdés

Szerintetek az a normális, ha egy férfi nem üt meg egy nőt még akkor sem, ha az nagyon felbosszantja? Vagy létezik olyan helyzet, amikor ez elkerülhetetlen?

Én ugyanis egy veszekedésünk alkalmával elkezdtem lökdösni a férjemet és megráncigáltam a pulóverét. Sajnos nem sok kellett, ahhoz, hogy ő is ugyanezt tegye velem, láttam rajta, hogy legszívesebben megütne és ha nem szólok rá, akkor meg is teszi. Szerintetek ez normális reakció volt, vagy vannak olyan férfiak, akik nem tennék ezt meg semmilyen körülmények között sem.


2019. nov. 28. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem normális reakció. De az sem hogy te provokáltad
2019. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ütne meg soha, de mondjuk én sem vagyok agresszív, elmebeteg pitsa típus. Azt hiszem utoljára az oviban lökdösődtem, de már kinőttem.
2019. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom úgy mondani, hogy "állj le", mintha pofoncsapásként érte volna. Így resetelés után már lehet értelmesen beszélni. Meg nem ütném.
2019. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Normális férfi senkit nem üt meg. És normális nő nem lokdos és rancigal.

Primitív, proli liba vagy. Remélem, kihajitott.


N

2019. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Én férfiként bevallom, lenne olyan helyzet ,amikor lehet hogy lekevernék egy pofont. Egyszer majdnem megtörtént, de szerencsére csak majdnem...
2019. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem, mert hibátlan az önuralma, nem ütne meg még egy ilyen primitív, közönséges beteg libát se, mint te, csak simán otthagyná.
2019. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Én ütöttem már meg 1x úgy valakit, hogy a nyoma másnap reggel is látszott.
2019. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Mivel én naponta végignéztem, ahogy apám elveri anyukámat, minden férfiből kinézem, hogy képes verekedni, és soha nem tudnék agresszív lenni egy férfivel, pont mert félteném az életem.
2019. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tudom őt feldühíteni, mert ő mindig erősebb szavakban. Visszavág valami frappáns szöveggel pillanatok alatt én meg csak pislogok. Csak azzal tudnám feldühíteni ha megcsalnám, de nem csalom meg.
2019. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

Nem. Volt, hogy egyszer nagyon nem volt jó passzban családi tragédia miatt, mellé nagyon felhúztam, mindenre volt egy hisztis válaszom és nagyon betelt nála a pohár, mikor átváltottam passzív-agresszívba... Torka szakadtából üvöltött velem és belevágott a falba ököllel. Engem nem bántott soha. Meg sem szorította a kezem, legfeljebb annyira, hogy sosem maradt nyoma.


Ha megütne, soha többé nem érezném magam biztonságban mellette.

2019. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!