Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Válás után mennyi időn belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyi időn belül lett élettársatok?

Figyelt kérdés
Mennyire reális, ha valakinek a válása után 10 hónappal már élettársa van?
2019. dec. 4. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Két-három év eltelt. Igazából attól függ, hogy milyen válásról van szó. Aki már a házasság alatt elgyászolta az egész kapcsolatot annak könnyebb túl lépnie a váláson, és akár 10 hónap múlva lehet új szerelme. De ismerek olyat, aki évekkel a válás után sem tudta még mindig feldolgozni, hogy elhagyták, és még mindig beleakar halni a bánatba. Különbözőek vagyunk és különbözően élünk meg dolgokat.
2019. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megcsalás a férj részéről. A férjnek lehet-e új élettársa 10 hónapon belül.
2019. dec. 4. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férj a megcsaló fél, akkor nem 10 hónap múlva lett valakije, hanem már a házasság ideje alatt volt. Különben hogy csalhatta meg az akkori feleségét?!
2019. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy másik nő.
2019. dec. 4. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Mièrt ne lehetne reális? Főleg hogy már házasság alatt elkezdődött a kapcsolat.
2019. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem csalt meg, nekem fél éven belül lett élettársam, aki azóta a férjem. Számomra a megcsalás annyira kiábrándító volt, hogy nem volt mit meggyászolni. Tagadta, hazudozott, majd engem hibáztatott. Megundorodtam tőle, nem jelentett már semmit. Pár hónapig egyedül voltam, nem kerestem társat, de megismertem valakit, és úgy éreztem, mindig vele akarok lenni. Ennek már 10 éve, és most is így érzem.
2019. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 hónap után jöttünk össze
2019. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barnabas333 ***** válasza:
Mivel nem vagyok jóképű és a nőknek ez az egyik legfontosabb 4 év.(persze voltak rövidebb kapcsolataim az alatt is) De nem másik fél miatt váltunk, a volt feleségemet nem tudom, mert minden kapcsolatot megszakított, de gyanítom talán most is egyedül van 12 év után...
2019. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!