Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "7 éve élünk együtt. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"7 éve élünk együtt. Úgy beszéltük meg, hogy elveszel feleségül. Ha 3 hónapon belül nem házasodunk össze, akkor elhagylak! " (31 éves nő) Vélemények?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 10:13
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
24%
Adnék rá egy kabátot.
2019. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy érzed. Nem hagynám magam zsarolni, de feltétlen megbeszélnénk, hogy miért nem, vagy miért igen. Nem fajulna idáig szerintem.
2019. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
83%

Igaza van!

A házasság két ember döntése, nem egy kegy amit a férfi gyakorol a nő fölött! 7 év ígérgetés, lánykérés nélkül...Jól át lett verve! Ez alapból szakító ok.

2019. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindegy, hogy mik voltak az előzmények. Ha soha nem kommunikáltak a terveikről és a házasságról korábban, akkor nagyon erős túlzás ezzel előállni. De ha a férfi évekig ígérgette, hogy ők bizony házasságban fognak élni, csak hogy megtarthassa a biztos kapcsolatot minden előnyével együtt, akkor nem meglepő, hogy a nő kiakadt.


Bárki is legyen a hibás, ha ennyire eltérnek az elképzelések, felesleges összeházasodni.

2019. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
76%
Tőlem egy ilyen gerinctelen, hazug féreg nem kapna még 3 hónapot az életemből. Mondjuk 7 évet sem pazaroltam volna rá.
2019. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
98%

Kicsit hiszti szagú de valahol érthető. Ha 7 év alatt mindig csak hitegetve volt közben meg kifut az időből érthető a haragja. Persze ettől még a kikényszerített gyűrű nem tesz boldoggá és szerintem egy kapcsolat végét jelenti.

Abból ítélve hogy a kapcsolat eljutott az ultimátumig valószínűleg a kommunikáció eleve halott. Én nem húznám tovább mert láthatóan nem tudják megbeszélni és olyan feszültség van ami ilyen hisztit eredményez. Emellett ha az elhagyás gondolata megjelenik az azt jelenti már nincsenek mély pozitív érzések. Szóval le kellene ülni és átbeszélni merre tovább. Szerintem egy ilyen kapcsolatnak nincs értelme.

2019. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
15%
Menekülj ettől a hülye pitsától.
2019. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
4%
Hú, azért jött pár indulatos hozzászólás... Asszem érthető, hogy néhány embert miért nem vett el senki.
2019. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
18%

Aki ilyenért ott hagyná a párját, az nem normális. Akkor az nem is szereti a párját. Most persze lehet vissza vágni felőlem azzal, hogy "hát de akkor a pasi se szereti a párját, mert nem veszi el".

Miért kell ezt a marhaságot erőltetni? Ha azon kívül normálisan működik a kapcsolat, akkor minek kell erőltetni?

Nem létezett mindig a házasság köteléke, és annak idején, ennek a tudata nélkül is ugyan úgy éltek boldogan sokak a másik oldalán. Érdekes, ott biztos nem voltak ilyen marhaságok, hogy kidoblak, ha nem veszel el.

Aki ilyenért dobná a szerelmét, annak csak egy indok kell, hogy szakíthasson.

Egy nyüves papír nem fog jobban összekötni két embert, nem fogják jobban tisztelni egymást, nem ad semmilyen pozitív plusz dolgot a kapcsolathoz.

Szóval nem sok értelmét látom a házasságkötésnek.

Inkább csak a nyűg van vele, és ha véletlenül szét mennek, aminek a mai világban elég nagy az esélye, akkor meg csak a macera van a felbontásával.

2019. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
56%
Ez a kifakadása így ebben a formában nem jogos, de meg tudom őt érteni, nyilvánvalóan csalódottságában mondta. Viszont, hét év alatt eljuthattatok volna odáig, hogy beszéljetek a közös tervekről, esküvőről. Ha pedig megbeszéltétek csak azt nem írod a kérdésben, akkor a hölgy hisztis.
2019. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!