Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan értethetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értethetném meg a barátnőnmel hogy nincs a terhemre?

Figyelt kérdés
Együtt élünk jópár hónapja tökéletesen boldogok vagyunk én sose voltam ilyen felszabadult mint amióta együtt élünk. De valahogy mindig azt hiszi hogy élősködik rajtam. Nem az a fajta lány aki nem szeret dolgozni mert eddig is mindig dolgozott de amióta összeköltöztünk azótan nem melózik. Nekem ezzel semmi problémám mert az én keresetemmel nagyon simán együtt tudunk élni. A lakbért rezsit felesbe fizetjük mert van spórolt pénze bár mondtam neki hogy azt sem kellene. Ő otthon van takarít finomakat főz nekem mindig kitalál valami jó dolgot. Egyedül festi az egyik szobát szoval egyáltalán nem az van hogy csak otthon ül és nem csinál semmit. Szerintetek ez annyira gáz? Hogy én melózom és ő nem? Mert szetintem nem az de nem tudom megnyugtatni hogy nekem így tökéletesen megfelel. És amugy neki is mert nem panaszkodik, csak mindig kérdezgetni hogy nekem nem baj e hogy ez így van

2019. dec. 9. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért ez gáz. Milliói vannak? Mert egyszer elfogy a pénz és ha szétmentek, ott áll meló nélkül, pénz nélkül.
2019. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudna munkát találni végzettsége van :)

+ ez a negativitás fogja az embereket kinyírni 😄 köszönjük de nem tervezünk szakítani, épp baba projekt fog kezdődni

2019. dec. 9. 10:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez neked jó/eldöntöttétek, akkor miért érdekel idegenek véleménye?
2019. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

"nem az a fajta lány"

Ja, csak most beleült a tutiba, szül pár gyereket, az életben nem dolgozik és lehúz majd ha szétmentek :D Micsoda NŐ.

2019. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"+ ez a negativitás fogja az embereket kinyírni 😄 köszönjük de nem tervezünk szakítani, épp baba projekt fog kezdődni"


Itt nem az a lényeg, hogy nem terveztek szakítani. Én sem terveztem szakítani a barátnőmmel, 3 évet voltunk együtt, aztán mégis megtörtént. Nem tudhatod, hogy hol fogtok tartani 2-3 év múlva. Ha pár hónapig dolgozik, az szerintem egyáltalán nem probléma, de illene neki, ugyanis ha netán egyszer szétmentek és egyedül marad, akkor mi lesz vele? A felelősségteljes felnőtt élethez az is hozzá tartozik, hogy előre gondolkodtok és számoltok minden eshetőséggel, nem pedig a homokba dugjátok a fejetek.

2019. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. Hiaba keresnek jol, en azert orulnek ha a baratnom is dolgozna, lennenek celjai, ambiciozus lenne. Kicsit tobb penz soha nem art, azt se baj, ha 150 ezret keres, csak szeresse. Ertem en, hogy nagy a love meg minden, de te elmesz melozol x eros magyar forintert, amiert o cserebe a haztartast vezeti. Persze ez szemelyes velemeny, es en a hazimunka megosztasanak is a hive vagyok. De nektek ez igy jo, akkor meg tok mindegy ki mit ir. Ha meg el akar menni dolgozni, hagyd menjen csak, mert en ugy latom, ot azert frusztralja ez a felallas, csak lehet nem mondja a kepedbe direktbe.
2019. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem magyarországon élünk amúgy :)
2019. dec. 9. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

"Nem magyarországon élünk amúgy :)"


És ez mégis kit izgat? Az teljesen lényegtelen, hogy hol éltek.

2019. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mártirkodik egy kicsit, hogy "zavarja", de ha annyira nagyon zavarna, mar dolgozna
2019. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez 650!

[link]


ha külön veszed pedig olcsóbb is!

2019. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!