Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátom a szüleivel akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom a szüleivel akár karácsonyozni, mit csináljak hogy itthon maradjon velem?

Figyelt kérdés

Szülei hívták őt ő meg nem meri nekik azt mondani hogy nem megy. Én meg utalom a szüleit oda én nem megyek.

Nem akarok egyedül lenni karácsonykor mit csináljak? Az én szüleim messze vannak most nem tudok oda utazni.


2019. dec. 18. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg lehetnél kevésbé önző, és hagyhatnád, hogy ő döntse el, hogy hol akar karácsonyozni.
2019. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mer nemet mondani? Hány éves Ovis?Mióta vagytok együtt? Ha 2 hónapja akkor hadd menjen haza.
2019. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell olyan emberrel együtt lenni aki nem tud nemet mondani anyukának és azonnal ugrik. Alap, hogy a párom a családom ha együtt élünk, ez karácsonykor sincs másképp. Aki inkább elmegy a szülőkhöz mert túl balfsz nemet mondani és téged választani azzal sosem lesz komoly kapcsolatod.
2019. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum? 1 nap itt, 1 nap ott?
2019. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Egész karácsonyt kötelező ott töltenie?Egyet velük utána meg legyen veled. De ha nem mer nekik nemet mondani akkor neki fontosabb anyuci meg apuci mint a párja? Szép kapcsolat.
2019. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Mi az hogy utálod?
2019. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk jó lenne nem utalni a párod szüleit ha már össze akarod kötni vele az életed. Hacsak nincs kimondottan okod rá. Ők nevelték fel neked őt, légy inkább normalis hozzájuk. A párod is utalja a te szuleidet? Mert akkor szépek vagytok. Ha pedig nem akkor neked az hogy esne?

Persze ha van rá ok akkor még a párod bunkó, hogy téged egyedül hagy.

2019. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Párom szülei nem szeretnek engem ezért én sem őket.
2019. dec. 18. 23:00
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

Miért nem szeretnek téged? Van valami okuk rá? Vagy csak annyi az ok hogy nagyjából egy céda-cafka vagy igazából...?!

Ne vedd magadra de nem mondasz semmi konkrétumot...

egyrészt én nem azert karacsonyoznek a szüleimmel mert nem merek nemet mondani hanem azert mert egy család vagyunk... az meg a + hogy ha tényleg ossze kötöd vele az életed akkor jobb ha ki bekulsz a szülőkkel...!

Lehet te vagy a barátnője de a barátnők mennek jönnek a szülői kapcsolat meg örökre szól...

2019. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Talán nem véletlenül nem szeretnek...kössetek kompromisszumot, és azon a napon amikor egyedül vagy, esetleg magadba nézhetnél, hogy miért nem szeretnek téged, és hogy a párod miért is megy inkább el, minthogy veled legyen.
2019. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!