Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van még azért olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még azért olyan nő, akinek nem fontos ünnepek tájékán a nagy csinnadratta?

Figyelt kérdés
Aki házias, szeret főzni az év más napjain, de nem lesz idegbeteg Karácsonykor és nem arról szól neki az egész, hogy végiggürizi a konyhában, éjt nappallá téve takarít, ajándékot csomagol stb.? Miért ilyen ritka az ilyen nő? 🤪
2019. dec. 26. 15:53
 1/8 anonim válasza:
14%
Nem ritka az ilyen, Sajnos. Mert a rendes háziasszonyoknak ilyenkor pont ezt kellene tennie. Sütni főzni takarítani. Miért szerinted az a jó háziasszony, aki a meccset nézi?
2019. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az, de amerre járok, mindenhol a felesleges őrület van e téren, aztán meg panaszkodnak, hogy semmit sem pihennek és, tele a bakancsuk.
2019. dec. 26. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Én semmikor se szetetek főzni, és nekem nem ünnep a karácsony. Viszont ilyenkor is dolgozok, szóval pihenni se tudok többet, mint egy átlag másmilyen héten.
2019. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

4 napja mondom anyámnak, hogy nem kell az a bejgli, inkább pihenjen. Úgy is süti...


Az idősebb generáció szerintem alapból ilyen. Az én generációmmal szerintem már nem lesz ilyen ,,baj".


18L

2019. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Aztán meg az a ciki mikor finomabb a bolti bejgli, mint az otthoni. Inkább olyan sütit kell sütni amit nem lehet kapni.
2019. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindig szeretek főzni, nem csak karácsonykor. Mivel nem rokonizálunk karácsonykor (sem), ezért kettőnkre készülök, illetve 25 vagy 26-án eljön a lányom a férjével. Szóval nincs bennem egy megfelelési kényszer, mert máskor is főzök, máskor is finomakat, stb.

A másik, hogy vannak dolgok, amiket egyszerűen megveszek készen, mert annyira jól el tudják készíteni, hogy nem érdemes itthon bíbelődni vele. Ilyen pl. a bejgli (persze nem a Tes.coban, mindig egy adott cukrászdában vesszük meg). De ilyen a mézeskrémes lapja is, bár fiatal koromban sütöttem párszor, de nem éri meg a vesződést, azt meg az Intersparban veszem, csak a krémet és a mázt csinálom rá én, isteni finom így is. (Zserbót, gyümölcskenyeret és "valami krémes sütit" sütök karácsonykor, de ennyi.)

Nálunk nincs dili, nincs bolondokháza. És a másik, hogy olyan emberek vannak körülöttem olyankor, akik szeretnek, akik kötődnek hozzám, és viszont. Nem kellenek muszáj rokon látogatások, mi ezt nem vezettük be.

2019. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem mi nem visszük túlzásba. 24-25-26-án egyféle étel van, de mindhárom napra más. + 2 süti. Ez azért nem olyan sok. Anyukámmal ketten csináljuk. De ha ő nem lenne, akkor igen - sajnos én nem vagyok olyan gyors háziasszony, hogy ezt 1-2 óra alatt összedobjam. Ha pedig még a házat is szeretném nagyjából kitakarítani, akkor az egész napom rámegy. Pedig nem viszem túlzásba.

Mondjuk, ha kedves férj is besegít és nem csak a tv-t bámulja feltett lábbal, hanem megfogja a seprűt és kitakarít miközben a nő főz, akkor talán több idő marad a nőnek is pihenésre.

2019. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Mi a párommal ketten főzünk. Így mindig hamarabb végzünk, mint mikor csak egyikünk szenved a konyhában. Idén sajnos mindhárom nap bent voltunk a munkahelyünkön így nem főztünk csak rendeltünk, de ha lett volna karácsonyunk akkor valószínűleg töltött káposzta vagy barszcz (lengyel céklaleves, mert a barátom lengyel) lett volna sült kacsával és tepsis krumplival meg francia vagy krumpli saláta. Sütinek meg lúdlábtorta, mert bejglit nem szeretem.

23L

2019. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!