Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férfiaknak fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak fontos, hogy legyen rájuk főzve, sütve?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, mikor cselédnek nézi a férfi a nőt, hanem arra, hogy belefér az időbe és nem elvárja, csak jól esik neki. Jobb egy gondoskodó nő, mint egy nemtörődöm?
2018. máj. 12. 20:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon jól esik a gondoskodás, de ma már a legtöbb férfi azért képes alap szinten ellátni magát. Az intimitás, a szex, és hogy szellemi téren legyen partner, számomra fontosabb, ha ezek megvannak, akkor másodlagos, ha nem egy házitündér.
2018. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
26%

Még szép hogy jobb egy gondoskodó nő!

Egyébként teljesen önellátó vagyok megfőzök, mosok, takarítok stb. Alap.

2018. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
64%
Örülök neki hogyha gondoskodó egy nő, viszont ez nem feltétel nálam. El tudom magam látni minden téren.
2018. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
25%
Nekem fontos.
2018. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
33%

Én nőként gondolom úgy, hogy ha van ideje és ereje, akkor a nőnek igen is illik tudni és megcsinálni az ételt. És most nem a 15 perc alatt összedobós poros spagettire gondolok. Szerintem egy bakonyi vagy valamilyen egyszerű sült hús a minimum, egy otthon ülős napon ebédre.

Alatta pedig a férfi, ha szintén kipihent, igen is megy, és kitakarítja a kocsit, és füvet nyír.

2018. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki jól és szívesen süt-főz, az szerintem nemtől függetlenül jó pont.
2018. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Hétközben gyorsan elkészülő ételt főzök, hétvégén...vagyis vasárnapra leves, második és süti is van általában. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy kell-e ez.

Mimdig azt mondja, hogy ha csak szendvics, azt is szívessen eszi.

2018. máj. 12. 20:22
 8/36 anonim ***** válasza:
84%

Ez teljesen kontextusfüggő. Engem, aki reggel 8 és este 10 között, vasárnap kivételével, nincs otthon, nem igazán hoz lázba az ilyesmi. Emellett édesszájú sem vagyok, szóval max tapintatból kóstolnám meg a sütit, amúgy simán rám romlanak. A hűtőben is jellemzően megrohadtak anno a cuccok... Sajnos... Most már inkább üres.

Szerintem aki x ideig él egyedül teljesen máshogy viszonyul ehhez a kérdéshez. Sokkal többre becsülöm, ha este mikor hazaérek beszélgetünk, elmegyünk sétálni, vagy a városba, esetleg megnézünk egy filmet... mint az ilyen "gondoskodásokat".

2018. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%

Nem, mert én is tudok főzni.:)


24/f

2018. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
67%
Nem annyira érdekel az ételtéma, mivel evészavarom van, így ez nem lenne fontos nálam.
2018. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!