Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert van az, hogy a csajszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gublug kérdése:

Miert van az, hogy a csajszi a kapcsolat elejen ad a parja szavara, de par ev utan meg nem?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elejen a csajszi elfogadta es orult neki ha azt mondtam jol all rajta xy ruha, de kesobb, mikor meg mindig jo volt a kapcsolatunk, mar nem erdekelte es/vagy nem fogadta el ha azt mondtam, hogy nekem tetszik (akarmit vesz fel).

2019. dec. 26. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Régen te voltál első helyen a fontossági sorrendben, neked akart megfelelni és tetszeni. Ez megvolt, sikerült, kicsit elmúlt a láng és most már a környezetnek akar megfelelni. Rengeteg kapcsolatban ez történik.
2019. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"hogy nekem tetszik (akarmit vesz fel)."


Mert azzel nem megy sokra, ha neked minden tetszik, kicsit reálisabb véleményezésre kíváncsi. Persze ne ess át a másik oldalra 😀

2019. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Mert a nők, akiket te választasz (lehet, hogy a szexteljesítmény miatt) arra vannak nevelve, hogy megjátszák az érzéseiket, többek közt azt, hogy ők milyen nagyon alkalmazkodóak. A nagyon sok őszintén szerelmes, nem mindig vigyorgós és nem mindig rongyrázós csajszik, akik ugyanakkor szorgalmasak, jó munkájuk van és nem mindig sminkelik magukat az ilyen hosszú távon sunyi és kétszínű nőkre vannak cserélve az olyan gyenge párválasztási igényű csávók által, mint amilyen te vagy :). 34N.

Ha pedig a rokonaid választották neked ezt a csajt, akkor megköszönheted nekik.

2019. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
#3: Szükséged lenne egy pszichológusra.
2019. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
4es: neked pedig óvodára megint. Ha nem vagy képes értelmezni egy szöveget, inkább pihenj egy kicsit és kezd megint.
2019. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

#5: Értelmeztem a szöveget, ezért tanácsoltam. Nem beszólni akartam, de tényleg erre lenne szükséged. A te érdekedben.

Arról szól a szöveged, hogy a kérdező milyen nőket választ ahelyett, hogy szerinted milyeneket kéne. SEHOL nem írt arról semmit, hogy a barátnője milyen. Amiket leírtál, azokat SEHONNÉT nem tudhatod, szimplán csak a saját csalódott életed vetítetted ki a kérdezőre.

2019. dec. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


3-as nagyon melle lottel. Minden tekintetben.

4-es, koszonom.

2019. dec. 27. 10:37
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
6-os, köszi a véleményt a véleményemről. Majd én eldöntöm, hogy hogyan jellemzem magam, te nem vagy befolyásoló tényező, minimálisan sem. Fölöslegesen fárasztottad magadat.
2019. dec. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!