Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elmondjam a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek hogy a pasija megcsalja vagy inkább hagyjam őket?

Figyelt kérdés
Láttam kézen fogva sétálni egy nővel szóval tuti csalja. Barátnőm szokta is mondani hogy a pasija csak úgy lelep neha. Nem tudom elmondjam neki?
2020. jan. 15. 09:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez nehéz kérdés

Egyrészt neked kell tudni milyen a viszonyotok a barátnődde, hinne-e neked.

(Ha legközelebb latod a pasiját más nővel szerintem biztonság kedvéért fotózd le ha kéne bizonyitéknak).

Ugyanakkor nem tartom jó ötletnek más emberek kapcsolatába való beavatkozást...

Fu nemtudom.. ha jóbarátnők vagytok, sokat beszéltek, rendszeresen találkoztok ergo jó és közeli a viszony én elmondanám. Én is ezt szeretnem a megcsalt helyében.

De hidd el nem mindenki akarja ezt és ezzel beleavatkozol...

2020. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Ezt még kérded?

Te nem szeretnéd tudni az ő helyében??

2020. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Ebből nagyon rosszul jöhetsz ki, kérdés, hogy milyen közeli a kapcsolatod a lánnyal. Ha a barátnődnek elmondod, lehet, hogy a pasi lehazudja a csillagos eget, és te leszel a hibás, mert belerondítottál a kapcsolatukba.

A pasit nem tudod szembesíteni, hogy mit láttál?

2020. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Looking_for_Alaska ***** válasza:
71%
Általában azt mondanám, hogy nem jó ilyen helyzetekbe beleavatkozni, de mivel a te barátnődről van szó, én szólnék a helyedben. Egyrészt, fordított esetben valószínűleg te is elvárnád ezt, másrészt ha később kiderül, hogy tudtál róla, és nem szóltál, gondot okozhat.
2020. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Mindenképp mondd el!!!
2020. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

"Láttam kézen fogva sétálni egy nővel szóval tuti csalja."

Mi van? Istenem, ha most annyi 20 ezresem lenne a zsebemben, ahányszor kézen fogva sétáltam haverral, iskolai osztálytárssal-csoporttárssal...

2020. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Ilyenért belebarmolnák a körülöttem lévő emberek életébe. Nem is nagyon maradna kapcsolat körülöttem.
2020. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

#6 mi van? Te kézen fogva sétálsz random ismerősökkel? Oké. Nekem ez annnyira fura. Ha meg barátnőd van, pláne nem sétálsz másokkal kézen fogva. Itt aki nem normális, az te vagy.


Én akarnám tudni, ha a barátnő helyében lennék, szerintem mondd el neki.

2020. jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
Én szólnék. De ezt te tudod, mennyire vagytok jó barátnők, ergo mennyire hinne neked a megcsalt fél. Nekem anno szóltak és nagyon hálás voltam, hogy felnyitották a szemem.
2020. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
#8, megesik, igen. A párom meg szerintem már fotót is látott ilyent, nincs benne a világon semmi.
2020. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!