Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell állandóan a macskáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell állandóan a macskával ennie a barátnőmnek? Engem ez zavar és undorító. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Amikor eszik mindig oda bújik hozzá a macska és eteti volt mikor bele mászott a tányérba és nem érdekelte mert az tiszta macska..
2019. aug. 23. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
No para, már te is férges vagy. :)
2019. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Ez már durva. Az még jó, ha a macska ott eszeget a helyén, de szemmel láthatólag itt a pszichopata gazdák egyikével van dolgunk aki jót vigyorog azon ha a macska beleugrik az ételébe, mert "de cuki".


Macskának az étkezőasztalon semmi keresnivalója. Hamar meg lehet rá tanítani, a macska nem hülye. De ha mindent szabad neki, akkor bizony el is megy mindig egy lépéssel tovább, mint szabadna.

2019. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fog változni, előre szólok.
2019. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Azért ilyen mert imádja a macskáját, nála ez így mutatkozik meg. Én is imádom az én macskáimat, mindent megengedné nekik. De az enyémek nem esznek bele senki ételébe, nem mennek fel az asztalra (maguktól nem is csinálnak ilyesmit), meg alapvetően sosem okoznak semmilyen kárt. A barátnőd szerintem nem nagyon változtatna ezen, ha ezt így jónak látja. Sajnos én is nagyon elfogult vagyok a mecseszokkal, de mondom, nálunk rendszer is van.
2019. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Engem is irritálna. Eleve kutya fan vagyok (bár most nincs saját), de, hogy még a lakásban kelljen kerülgetni egy macsekot...Nem. Jó dolog, ha valaki szereti az állatokat, de számomra ez már túlzás.
2019. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nos, az első hszóló én voltam. És bármennyire viccesen próbáltam írni, sajnos nem vicces. Állat, kaparja a kakiját, bármit megeszik (mosatlanul), érintkezik a földdel a kis pracnija. Tarthatsz te olyan tisztaságot, mint egy karanténban, ő nem olyan tiszta sohasem. Nem is kell. Negyedévente féregtelenítés, de közben no együtt zaba, mert a gazdi sajnos nem féregteleníti magát.

Állat, bármennyire fura is, szeretjük is, nem kompatibilis az együtt étkezésre. Ennyi.

2019. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Nálunk ki van tiltva onnan ahol eszünk.

Néha poénkodom vele, hogy ha konyhába látom megsütöm.

Egyszer volt hogy csináltam nyílsültet, a macska persze egy napja már nem volt meg.

Hát nem erre az érzelmi kitörésre számítottam egy finom narancsmártásos nyuszi láttán.

Hirtelen azt hitte, tényleg a macskát sütöttem meg. :-D

2019. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Megértem, ha valaki ettől undorodik, de hogy őszinte legyek, gyerekkorom óta macskákkal és kutyákkal zabálok :D

Sosem kaptam el semmit. Eleve benti maccs ritkán férges, sosem tapasztaltam, de még kintieknél sem.

Van spot on, ami eleve féregteleníti is.


Amúgy a kutyák sokkal idegesítőbbek, kinézték mindig a számból a legjobb falatokat, és nincs szíved nem adni, ha éhező kutya fejet vág.


A macskák fogják és ellopják. Nálunk lazán ellopták még a kenyeret és a paradicsomot is, pedig rohadtul utálták. Csak az izgalmat keresték. :D


Higgyétek el, rendesen táplált, tisztán tartott állattól csak előnyös dolgokat kap mindenki. Az undort tökéletesen megértem, de félni nem kell, nem lesztek betegek.

2019. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Két macskánk van, ha hízeleg valamelyik, néha kap a mi kajánkból is, meg ha csirkèt sütök, a nyers nyesedék is az övék - de mindig csak a földön!

Kattant cicás vagyok, szóval simán nyomok puszit a fejükre, meg az ágyat is befoglalták, akár akartuk, akàr nem :), de a macskaszőrös kajára háklis vagyok, asztalra, konyhapultra a cicáknak tilos a feljárás.


Nem férgesek nem bolhásak semmi, nem rohanok mindig kezet mosni, ha hozzájuk értem, de azért mégis, amivel belenyalna a kajádba, azzal mosakodott előtte... a mancsa is az alomban járt. Nincs helye a kajában egyiknek sem.

2019. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből tartós kapcsolat, ne erőltesd
2019. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!